Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 28 Марта 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Ferrexpo на потреби населення Глобинського району витратила близько 4 млн грн


2 июля 2019 11:05

Скарбничка добрих справ компанії.

Компанія Ferrexpo – соціально відповідальна корпорація, яка дбає про добробут мешканців Кременчуцького, Козельщинського та Глобинського районів. Із 2014 до 2019 року для потреб населення сіл Глобинського району (Глобино, Пронозівка, Градизьк, Броварків, Обознівки) витрати склали приблизно 4 млн грн.

Для прикладу, за повідомленнями Полтавської облдержадміністрації, у 2016 році три школи Глобинського району оновилися на загальну суму 1 млн 907 тис грн. Зокрема, в Святилівський школі замінили 38 вікон та 6 дверей (загальна сума - 737 тис грн), в Броварківській школі - 9 вікон і 4 двері (534 тис грн), в Погребівській школі - 60 вікон, 4 двері, відремонтовано 360 кв. м на суму 636 тис грн.

Компанія Ferrexpo надавала фінансову допомогу у розмірі 100 тисяч гривень Грінківській школі на заміну вікон та дверей, Радолівському НВК – 170 тис грн, Заможнянському НВК – 50 тис.
Нещодавно приємний подарунок від компанії отримав і колектив дошкільного навчального закладу №3 міста Глобине. З нагоди 50-річного ювілею для садочка придбали сучасний телевізор LG.

Традиційно до Дня знань першокласники отримають від компанії набори канцелярського приладдя, а усі учнів молодшої школи – новорічні смаколики.

Ще 11 талановитих та обдарованих дітей Глобинського району у 2017 році отримали заохочуючі путівки до спортивно-оздоровчого табору «Горизонт» (с. Запсілля).

Підтримувала компанія Ferrexpo і церемонію нагородження талановитих дітей «Зоряний олімп» та «Калейдоскоп талантів Глобинщини».

 

Довідково:

Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатків, що використовуються у виробництві сталі.

Група Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатків серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати.

У 2018 році Компанія виробила 10,6 мільйона тонн залізорудних окатків.

Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайвані, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнаму, а також США.

Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікерною назвою FXPO.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com

 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться