Кременчуцька газета
Неділя, 16 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Ferrexpo першими в країні запускають корпоративну освітню платформу для жінок Fe_munity

12 жовтня 2020 13:00

Платформа б’єднала більше 70 працівниць Ferrexpo та покликана створити покоління жінок-лідерів.

8 жовтня 2020 року 72 працівниці середньої ланки компанії Ferrexpo розпочали навчання за 10-модульною програмою Fe_munity в Горішніх Плавнях на Полтавщині. 

Ця освітня ініціатива вирішує одразу кілька задач і покликана: 

  1. стимулювати швидкість розвитку кар’єр серед працівниць Ferrexpo;  
  2. закласти основу для росту числа жінок на лідерських позиціях;
  3. сформувати і посилити володіння управлінськими компетенціями XXI століття;  
  4. підвищити рівень впевненості в собі, бажання і вміння реалізовувати себе в професійній сфері, не втрачаючи контролю над балансом «робота/життя».

Fe_munity–це одна з відповідей компанії на результати проведеного навесні цього року гендерного аудиту, який підтвердив прагнення Ferrexpo реалізувати на своїх підприємствах п’яту мету сталого розвитку ООН («Гендерна рівність»). 

Тримісячний інтенсив має змішаний формат: три модулі пройдуть офлайн, решта 7 – онлайн. Викладачами курсу стануть кращі практики в галузях управління змінами, фінансів, менеджменту конфліктів та ін. Гостьовими спікерами проєкту стануть власниці блискучих корпоративних кар’єр: Ярославна Блонська, керівниця компанії «Феррекспо Сервіс», Тетяна Лукинюк, Генеральна директорка RedBullУкраїна та Юлія Семенченко, директорка заводу P&G у Варшаві. 

«У 2019 році ми провели перший гендерний аналіз, який допоміг з’ясувати, що порівняно з іншими подібними світовими компаніями нашої галузі ми знаходимося серед лідерів за відсотком жінок, які працюють на підприємстві. Близько третини нашого колективу – жінки, але співвідношення чоловіків і жінок на керівних посадах значно нижче середнього. Збільшення кількості жінок на керівних позиціях стало одним із основних акцентів для підприємств Ferrexpo у процесі впровадження політики гендерної рівності, але не єдиним. Гендерна рівність для нас – це не просто забезпечення рівних умов для чоловіків і жінок на підприємстві, це ідея і спосіб мислення, які ми бачимо частиною нашої корпоративної культури», – коментує Голова Правління Ferrexpo PoltavaMining Віктор Лотоус. 

«Наше традиційне культурне середовище таке, що жінки часто сприймаються виключно в певних ролях: матері, дружини і т.д.Безумовно це впливає на впевненість жінок у виборі професії чи кар’єрному зростанні. І це у той час, як у нашому місті, і в Україні загалом. Багато талановитих, у тому числі в галузі точних наук, жінок. Все, що м необхідно для успіху – підтримка, мотивація і більше віри у власні сили. Це і лягло в основу школи жіночого лідерства. Fe_munityми сприймаємо як три в одному: платформу, навчальну програму і жіноче ком’юніті. Тому і мета має три основних вектори: підтримати, навчити і надихнути. Коли ми тільки розпочали підбір кандидаток до школи жіночого лідерства, була невпевненість, здавалося, що бажаючих буде мало, що багато хто відмовляться і т.д. Але результат був приголомшливий: перший набір доFe_munityсклав понад 70 осіб. А потім багато жінок дзвонили і цікавилися, чи можна буде приєднатися до програми пізніше. Учасниці проєкту – це працівниці, які мають високий потенціал для подальшого росту, саме вони складуть основу нашого кадрового резерву на керівні позиції у подальшому. Ми віримо, щоFe_munity стане наступним витком у впровадженні політики гендерної рівності і створення абсолютно нової парадигми в культурі підприємства», – ділиться директор з управління персоналом і побуту Ferrexpo PoltavaMining Анна Адом.

 

«Fe_munity– це прецедент на українському ринку. І не тому, що це мікс Ferrexpo, female и трішки залізної (Fe) волі до перемоги. Жодна компанія до цього часу не приділила достатньої уваги роботі з гендерним питанням  у такому форматі не декларативно, а на практиці. Аби рухатися до балансу і рівних можливостей, критично важливо не лише ламати бар’єри із недружніх до жіночих кар’єр політик і стереотипів, але і створювати засади для послідовного росту талантів. А ріст іде через освіту. Взявши участь у трьох women-empowermentосвітніх програмах у США, я відчула їх цінність, важливість, імпульс до змін і повністю конвертувала отримані знання і досвід у результат. І безмежно щаслива, що причетна до створення подібного проєкту в корпоративному форматі. І те, що попит на це навчання вдвічі перевищив наші початкові плани – дуже красномовний сигнал і для Ferrexpo, і для всього ринку», – коментує співавтор концепції та куратор Fe_munity, співзасновницястартапуBiasless, член ради директорів НГО «Точка опори»Ірина Рубіc.

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися