Кременчуцька газета
Четверг, 13 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Фільм «Нові українські легенди. Людмила Лузан» здобув золоту міжнародну нагороду

17 травня 2024 14:40

Срібна та бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 року у Токіо, триразова чемпіонка світу, триразова чемпіонка Європи розповідає про свою спортивну кар'єру за підтримки компанії Ferrexpo.

Короткометражний фільм про спортивний шлях української чемпіонки з веслування Людмили Лузан було нагороджено золотою нагородою intermedia-globe Gold на 25-му фестивалі WorldMediaFestivals Television & Corporate Media Awards! 2024.

Відзнаки WorldMediaFestivals | Television & Corporate Media Awards є визначними символами досягнень у візуальному мистецтві та одними з найвищих нагород у світовій галузі з виробництва медіа. Фестиваль традиційно святкує досягнення учасників в м. Гамбург, Німеччина.

2024 року на фестиваль було подано 844 заявки з 32 країн світу. Серед учасників – фільми, виготовлені на замовлення таких відомих компаній як: AUDI, Deutsche Welle TV, DHL, European Bank for Reconstruction and Development, J.P. Morgan, Mercedes-Benz, NHK, Procter & Gamble, Siemens та інших. З-поміж них – корпоративний фільм компанії з виробничими активами в Україні Ferrexpo.

У січні 2024 року в етері телеканалу «Еспресо» відбулась премʼєра короткометражного документального фільму про веслувальницю Людмилу Лузан, де срібна та бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 року у Токіо, триразова чемпіонка світу, триразова чемпіонка Європи розповіла про свою спортивну кар'єру за підтримки компанії Ferrexpo.

А вже за декілька місяців фільм здобув одну із найпрестижніших медіа нагород.

«На мій погляд, підґрунтям успіху фільму на WorldMediaFestivals Television & Corporate Media Awards! стала неймовірно сильна історія спортивного шляху Людмили, яка не припиняє тренування під час війни, мріє почути гімн України та побачити прапор країни з п’єдесталу в Парижі, на чергових Олімпійських іграх 2024, підкреслюючи, що українці - сильні в своїй єдності й бажанні Перемоги. І я щасливий, що зміг здобути для України перемогу на культурному фронті», - зазначив автор фільму, український режисер Максим Чужа.

«Одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності, як соціально відповідальної компанії, є активна підтримка спорту. Ми глибоко переконані, що інвестиції в розвиток спортивних ініціатив всередині компанії, а також у місцевих громадах і на національному рівні, відіграють вирішальну роль у створенні здорового та згуртованого суспільства. Ці зусилля не тільки підвищують корпоративний дух і мотивацію наших співробітників, але й сприяють формуванню міцних зв'язків з громадами, де ми працюємо. Наша відданість спорту є частиною ширшої стратегії соціальної відповідальності, яка підтримує сталий розвиток і благополуччя на всіх рівнях», — прокоментував Юрій Химич, керівник програм корпоративної соціальної відповідальності Ferrexpo в Україні.

Дана нагорода – не перша в скарбничці Максима Чужі та компанії Ferrexpo. Короткометражний документальний фільм про шлях молодого футболіста з Полтавщини до успіху на європейських змаганнях, премʼєра якого відбулась на початку травня 2023, відзначено на 9 міжнародних кінофестивалях.

А фільм про українську чемпіонку з боксу Ганну Охоту став переможцем фестивалю в Каннах.

Нагадаємо, “Я мрію в Парижі почути гімн України”: веслувальниця з Горішніх Плавнів Людмила Лузан готується до Олімпійських ігор 2024

Ганна Охота з Горішніх Плавнів виступила на жіночому ЧС з боксу, де зупинилася за крок до медалі

Спортсменів із Горішніх Плавнів відзначили державними нагородами за високі результати на Європейських іграх

 

За матеріалами джерела


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися