Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 25 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Фільм про улюбленця КП "Спецсервіс Кременчука" собаку Умку завоював приз п'ятого кінофестивалю

 

19 сентября 2018 14:35

Пес також став своєрідним талісманом кременчуцької студії, адже фільм з його участю завойовує нагороду вже п'ятого фестивалю).

Перше місце на VIII міжнародному кінофестивалі "КІНОКІМЕРІЯ" отримав Костянтин Холодняк, молодший, керівник дитячої студії "Березіль" при Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти за свій соціальний фільм "Ти чуєш?". У стрічці знімався бездомний песик Умка.

Про це повідомила прес-служба департаменту освіти Кременчука. Та уточнюють, що цього разу із Херсону, з престижного міжнародного фестивалю "КІНОКІМЕРІЯ" привезли дві нагороди представники кременчуцької дитячої студії "Березіль".

Перше місце - за вищевказаний фільм - про хлопчика в інвалідному візку, що вирішив завести собі друга із собачого притулку. Цей песик Умка також став своєрідним талісманом студії, адже фільм з його участю завойовував нагороду вже п'ятого фестивалю.

Фільм про Умку завоював приз п'ятого кінофестивалю
Фільм про Умку завоював приз п'ятого кінофестивалю

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також із Херсону кременчужани привезли друге місце - за короткометражку "Друзі-злодії", який зняв вихованець студії "Березіль" Микола Маєвський. 

Загалом на фестивалі було представлено більше 160 фільмів, створених аматорами з України, Болгарії, Іспанії, Македонії, Ірану, Вірменії, Білорусії, Казахстану. 

Головою журі фестивалю був представник Болгарії Станімір Тріфонов, кінорежисер, професор, викладач трьох престижних болгарських вишів. 
Також у журі були Дейв Ваттерсон, Президент Міжнародного Союзу непрофесійного і незалежного кіно (UNICA) при ЮНЕСКО (Велика Британія) та відомий актор Вілорій Пащенко, заслужений артист України, виконавець однієї з провідних ролей у фільмі “В бой идут одни старики”.

Як відомо, раніше фільм "Ти чуєш?", знятий кременчужанами минулого навчального року, завоював нагороду на міжнародному фестивалі "Дитятко" в Харкові (звідти вихованці також привезли кінокамеру та проектор), а також на фестивалях "ПолтаваДОК", "Веселка", "Кришталеві джерела".

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться