Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 29 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Фонд держмайна хоче залишити у Кременчуці радіо NRJ без сараю та щогли, з якої ведеться трансляція

 

 

28 жовтня 2020 12:00

Судова справа.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях звернулося з позовом до Господарського суду в Полтавській області в якому відповідачем є приватне підприємство «Телерадіомовна компанія «Аллюр» (колишне радіо «Європа плюс Кременчук», а зараз радіо NRJ, хвиля 106,0 FM) та третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача - Кременчуцький національний університет імені М. Остроградського.

Як сказано в ухвалі суду, Регіональне відділення Фонду державного майна України намагається з телерадіокомпанії стягнути 8 676,60 грн. заборгованості, розірвати договір оренди нерухомого майна, що належить до державної власності №12/10-Н від 17.02.2010 року укладено між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях та Приватним підприємством «Телерадіомовна компанія «Аллюр». Крім того, ФДМУ просить аби суд зобов`язав Приватне підприємство «Телерадіомовна компанія «Аллюр» звільнити та повернути державне майно - частину нежитлового приміщення господарського сараю площею 7,78 кв. м. та освітлювальну щоглу площею 53,2 кв. м., яке розташоване за адресою: проспект. Свободи, 56, м. Кременчук, Полтавська область та знаходиться на балансі Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях за актом приймання-передачі (повернення) майна.

Ухвалою Господарського суду Полтавської області суду від 02.09.2020 року на підставі ст. 174 ГПК України позовну заяву Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях залишено без руху та надано позивачу строк 5 днів з дня вручення такої ухвали для усунення недоліків.

11 вересня 2020 року від позивача до суду надійшла заява про усунення недоліків у позовній заяві з додатками.

Ухвалою суду від 17.09.2020 року відкрито провадження у даній справі. Представники учасників справи в підготовче судове засідання 13.10.2020 року не з`явились, належним чином повідомлені про дату і час судового засідання.

12.10.2020 року на електронну адресу Господарського суду Полтавської області від третьої особи надійшли пояснення та клопотання про розгляд справи без участі представника третьої особи.

09.10.2020 року від відповідача до суду надійшла заява про закриття провадження у справі. В поданій заяві відповідач вказує на те, що ним сплачена сума заборгованості по орендній платі в розмірі 8 тис  676 грн 60 коп та пеня в розмірі 441 грн 10 коп. На підтвердження викладеного відповідачем до заяви додано платіжні доручення №1051 від 02.10.2020 рок а суму 8 тис 235 грн 50 коп та №1049 від 02.10.2020 року на суму 441 грн 10 коп.

Також відповідач вказує на те, що не заперечує проти позовної вимоги про звільнення орендованої площі та її повернення за відповідним актом приймання-передачі Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях.

З метою дотримання принципу рівності прав сторін, надання можливості позивачу подати реагування на заяву відповідача про закриття провадження у справі та з огляду на неможливість призначення розгляду справи по суті, суд відкладає розгляд справи.

Керуючись ст. 177181-183234 ГПК України, суд ухвалив відкласти підготовче судове засідання на 03.11.2020 на 11.00 год.

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися