Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Гастролер з Білої Церкви у Кременчуці полював на жінок і позбавляв їх прикрас


25 февраля 2020 15:25

Тепер судом йому призначено покарання.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Олександр Гусач розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження по обвинуваченню  уродженця м. Біла Церква, освіта середня, не одруженого, не працюючого, раніше шість разів судимого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу  України.

Як сказано у вироку суду, 21 червня 2019, близько 19.00, обвинувачений, з метою відкритого викрадення чужого майна, приїхав до м. Кременчука, де, перебуваючи неподалік від буд. 67 по пр. Свободи (колишня вул. 60 років Жовтня) і помітив жінку, у якої на шиї висіли золоті вироби у вигляді двох ланцюжків та підвіски в формі кулона овальної форми. В цей період у нього виник прямий злочинний умисел, спрямований на відкрите викрадення цих золотих виробів. Реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, обвинувачений, пройшов вслід за жінкою до під`їзду, де піднявся по сходах та, перебуваючи на майданчику 3-го поверху, шляхом ривку рукою, відкрито викрав з шиї останньої, ланцюжок плетіння типу «Бісмарк» 585 проби довжиною 65 см., вагою 14,03 г., вартістю 17572,79 грн., з підвіскою 583 проби в формі кулона овальної форми із вставками платини білого кольору і каміння діаманту білого кольору в центральній частині, загальною вагою 1,78 г., вартістю 2007,65 грн., та ланцюжок плетіння типу «Ромб» 585 проби довжиною 75 см., вагою 2,5 г., вартістю 3131,29 грн. З викраденим з місця вчинення кримінального правопорушення зник та розпорядився ним на власний розсуд, в результаті чого завдав потерпілій матеріальної шкоди на загальну суму 22711,73 грн.

Він же, 23.06.2019, близько 17:30 год.,діючи повторно, з метою відкритого викрадення чужого майна, приїхав до м. Кременчука, де, перебуваючи неподалік від буд. 32 по пр. Свободи ( колишня вул. 60 років Жовтня) в м. Кременчуці, помітив чергову жертву, у якої на шиї висів золотий виріб у вигляді ланцюжку. В цей період у нього виник прямий злочинний умисел, спрямований на відкрите викрадення цього золотого виробу. Реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, він , підійшов до  жінки, яка сиділана лавиці біля входу до під`їзду №2 вказаного будинку, де, під приводом пошуку необхідної йому адреси, шляхом ривку рукою, відкрито викрав з шиї останньої, золотий виріб 583 проби у вигляді ланцюжку невстановленої довжини, вагою 13,44г. З викраденим з місця вчинення кримінального правопорушення зник та розпорядився ним на власний розсуд, в результаті чого завдав потерпілій матеріальної шкоди на суму 16766,42 грн.

Він же, 05.07.2019, близько 15:45 год.,діючи повторно, з метою відкритого викрадення чужого майна, приїхав до м. Кременчука, де, перебуваючи неподалік від буд. 11 по квт. 101 в м. Кременчуці, помітив жінку, у якої на шиї висів золотий виріб у вигляді ланцюжку. В цей період у нього виник прямий злочинний умисел, спрямований на відкрите викрадення цього золотого виробу. Реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, обвинувачений, підійшов ззаду до жінки, яка зайшла та перебувала в приміщенні магазину «Асорті», де, шляхом ривку рукою, відкрито викрав з шиї останньої, золотий виріб 583 проби у вигляді ланцюжку невідомого типу плетіння, довжиною близько 55 см., вагою більше 10,69 г., вартість якого, відповідно до висновку експерта, складає 13406,53 грн. З викраденим з місця вчинення кримінального правопорушення зник та розпорядився ним на власний розсуд, в результаті чого завдав потерпілій матеріальної шкоди на вказану суму.

Він же, 11.07.2019, близько 13:55 год.,діючи повторно, з метою відкритого викрадення чужого майна, приїхав до м. Кременчука, де, перебуваючи неподалік від буд. 60 по вул. Київської в м. Кременчуці, помітив жінку, у якої на шиї висіли золоті вироби у вигляді ланцюжку з підвіскою в формі хрестику. В цей період у нього виник прямий злочинний умисел, спрямований на відкрите викрадення цього золотого виробу. Реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, він , підійшов до жінки,  де, під приводом пошуку необхідної йому адреси, шляхом ривку рукою, відкрито викрав з шиї останньої, золоті вироби 585 проби у вигляді ланцюжку плетіння «Кардинал» довжиною близько 50-55 см., вагою близько 10 г., з пошкодженим замком та фрагментальною деформацією його поверхні внаслідок давлення, вартістю 10220,61 грн., з підвіскою в формі кулону округлої форми з карбованим знаком Зодіаку «Телець» на поверхні вагою близько 1 г., вартістю 1232,62 грн. З викраденим з місця вчинення кримінального правопорушення зник та розпорядився ним на власний розсуд, в результаті чого завдав потерпілій матеріальної шкоди на загальну суму 11453,23 грн..

Він же, 16.07.2019, близько 14:00 год.,діючи повторно, з метою відкритого викрадення чужого майна, приїхав до м. Кременчука, де, перебуваючи неподалік від буд. 47 по вул. Вадима Пугачова (колишня вул. Московська ) в м. Кременчуці, помітив  жінку, у якої на шиї висіли золоті вироби у вигляді ланцюжку з підвіскою в формі хрестику. В цей період у нього виник прямий злочинний умисел, спрямований на відкрите викрадення цього золотого виробу. Реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, обвинувачений, підійшов до жінки, яка перебувала на ділянці місцевості неподалік від вказаного будинку, де, під приводом пошуку необхідної йому адреси, шляхом ривку рукою, відкрито викрав з шиї останньої, золотий виріб у вигляді ланцюжку 585 проби плетіння «Двійний ромб» з алмазною огранкою, довжиною 50 см., вагою 10,01 г., вартістю 12542,35 грн., з підвіскою з металу медичного золота в формі хрестику з округлими краями з накладкою розп`яття Ісуса Христа на поверхні, який не являє для потерпілої матеріальної шкоди. З викраденим з місця вчинення кримінального правопорушення зник та розпорядився ним на власний розсуд, в результаті чого завдав потерпілій матеріальної шкоди на вказану суму.

Він же, 26.07.2019, близько 13:00 год.,діючи повторно, з метою відкритого викрадення чужого майна, приїхав до м. Кременчука, де, перебуваючи неподалік від буд. 39 по пров. Героїв Бресту в м. Кременчуці, помітив  жінку, у якої на шиї висіли золоті вироби у вигляді ланцюжку з підвіскою в формі ладанки. В цей період у нього виник прямий злочинний умисел, спрямований на відкрите викрадення цих золотих виробів. Реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, він, підійшов до жінки, яка йшла вдовж огороджувального забору ПАТ «Кременчуцький водоканал» неподалік від вказаного будинку, де, під приводом пошуку необхідної йому адреси, шляхом ривку рукою, відкрито викрав з шиї останньої, золоті вироби 585 проби у вигляді ланцюжку плетіння типу «Кардинал», довжиною 45 см., вагою 5,62 г., вартістю 7022,16 грн., з підвіскою у вигляді ладанки «Tango» овальної форми з зображенням ліку Божої матері з дитиною на руках на поверхні вагою 0,89 г., вартістю 1112,05 грн. З викраденим з місця вчинення кримінального правопорушення зник та розпорядився ним на власний розсуд, в результаті чого завдав потерпілій матеріальної шкоди на загальну суму 8134,21 грн.

Він же, 04.08.2019, близько 17:15 год.,діючи повторно, з метою відкритого викрадення чужого майна, приїхав до м. Кременчука, де, перебуваючи в під`їзді №1 буд. 38 по пр. Свободи (колишня вул. 60 років Жовтня) в м. Кременчуці, помітив жінку, у якої на шиї висіли золоті вироби у вигляді двох ланцюжків та підвісу в формі підвіски. В цей період у нього виник прямий злочинний умисел, спрямований на відкрите викрадення цих золотих виробів. Реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, обвинувачений, підійшов на зустріч до жінки, де, пред`являючи їй надумані ним для відволікання уваги потерпілої мотиви, шляхом ривку рукою, відкрито викрав з шиї останньої, золоті вироби 585 проби у вигляді ланцюжку невстановленого типу плетіння, довжиною 55 см., вагою 8,18 г., вартістю 10023,51 грн., ланцюжку невстановленого типу плетіння, довжиною близько 65 см., вагою близько 3,5 г., вартістю 4288,79 грн., та підвіски в формі хрестику з округленими краями з накладеним на поверхні розп`яттям Ісуса Христа з металу білого кольору вагою 1,5 г., вартістю 1838,06 грн. З викраденим з місця вчинення кримінального правопорушення зник та розпорядився ним на власний розсуд, в результаті чого завдав потерпілій матеріальної шкоди на загальну суму 16150,36 грн.

Свою вину у скоєні інкримінованих йому кримінальних правопорушень обвинувачений визнав повністю, пояснивши про обставини що відповідають вступній частині вироку.

Заслухавши справу суддя визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.2 ст.186 КК України і призначив йому покарання у виді 4 (чотирьох) років 6 (шести) місяців позбавлення волі.

На підставі ч.4 ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання, призначеного вироком Крюківського районного суду м. Кременчука від 13.12.2019 року більшим суворим покаранням, призначеним цим вироком, суддя визначив обвинуваченому остаточне покарання у виді 4 (чотирьох) років 6 (шести) місяців позбавлення волі.

Також суддя цивільний позов однієї з потерпілих задовольнив і стягнув з чоловіка на користь потерпілої 16156 грн. 36 коп. в рахунок відшкодування матеріальної шкоди та 30000 грн в рахунок відшкодування моральної шкоди.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через  Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться