Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Генерал поліції Бех їде в Харків, а поліцією Полтавщини керуватиме полковник Замахін

 

20 сентября 2017 08:30
Генерал поліції Бех їде в Харків, а поліцією Полтавщини керуватиме полковник Замахін

Кадрові ротації у лавах правоохоронців.

Сьогодні до Полтави завітає начальник поліції України Сергій Князев і представить нового керманича поліції області. По даним Кременчуцької газети, головний поліціянт України подякує за успішно виконані поставлені завдання генералу поліції третього рангу, начальнику поліції області Олегу Беху і представить в.о. керівника поліції регіону нинішнього заступника начальника ГУ НП в Полтавській області, полковника поліції Андрія Замахіна (стоїть на фото) .

А.Замахін одразу призначений повноцінним керівником поліції Полтавщини - без приставки в.о.

Андрій Замахін народився 9 травня 1978 року у м. Лубни. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2004 році з посади дільничного інспектора Лубенського міськвідділу міліції.  Згодом працював у підрозділах карного розшуку, на керівних посадах територіальних підрозділів. Із 2015 року очолював управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління Національної поліції в Полтавській області, а з серпня 2017 – був заступником начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Вже пообідь С.Князев у Харкові представить О.Беха, як нового керівника поліції Харківської області замість Анатолія Дмітриєва.

Нагадаємо, Олег Володимирович Бех, генерал поліції третього рангу, народився 03 січня 1976 року в місті Саки Автономної Республіки Крим. Має вищу юридичну освіту – у 2000-му році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1996 році на посаді слідчого. Із 2001 до 2010 року працював на оперативних посадах за різними напрямками діяльності Головного управління боротьби зі злочинністю МВС України. Із 2010 до 2011 – очолював відділ боротьби з корупцією в правоохоронних органах антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС.

Із 2011 до 2012 року – Олег Володимирович керував УБОЗ УМВС в Івано-Франківській області, з 2012 до 2014 - УБОЗ УМВС в Миколаївській області, а з травня 2014 року до лютого 2015 року очолював УБОЗ ГУМВС в Одеській області. 24-го лютого 2015 року призначений на посаду начальника УМВС України в Полтавській області.

З 7 листопада 2015 року призначений начальником ГУНП в Полтавській області.

Олег Бех отримав зірки генерала поліції третього рангу 4 серпня поточного року

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться