Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 31 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

«Гламурна синя кульбабка», депутат Дядик, якого оштрафувала поліція, хотів судитися «на халяву»

 

 

23 червня 2021 11:30

Суддя надав позивачу строк для усунення, зазначених в ухвалі суду недоліків протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали.

Того, кого поза очі називають «гламурною синьою кульбабкою», того, хто намагається бути панібратом всім і заглядає аж ледь не у рота, схоже, аби сподобатися, того, хто, мабуть, уявив себе великим «рішаловом», кого підозрюють у підпалі сухого очерету та трави у Кременчуцькому районі, того, хто значиться боржником у Єдиному реєстрі боржників - Олег Дядик, виявляється, хотів судитися без сплати судового збору. Як то кажуть – «на халяву». Але не вийшло!

31 травня 2021 року року суддя Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області Василь Хіневич, розглянув матеріали адміністративного позову О.Дядика до інспектора роти №1 батальйону патрульної поліції в м. Кременчук УПП у Полтавській області ДПП старшого лейтенанта поліції Андрія М., за участі третьої особи Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення.

Це саме та справа, де «гламурну синю кульбабку», депутата облради Дядика оштрафували поліцейські, а він написав, що на нього накинувся патрульний. 

Так ось, суддя встановив, що О.Дядик звернувся до суду з позовом відповідно до якого просить суд визнати протиправною та скасувати винесену відповідачем постанову про накладення адміністративного стягнення серії ЕАН №4227831 від 19.05.2021 року.

Суддя, перевіривши матеріали позову, встановив наступне.

Відповідно до ч. 3 ст. 161 КАС України, до позовної заяви додається документ про сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Проте, позивачем до позовної заяви не додано документа, що підтверджує сплату судового збору чи документа, що підтверджує підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Згідно з ч. 2ст. 132 КАС України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

З 01 листопада 2011 року набрав чинностіЗакон України «Про судовий збір», яким регулюються питання розміру судового збору, порядку його сплати та звільнення від сплати, а не Кодексом України про адміністративні правопорушення.

З огляду на те, що відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 288 КУпАП, розгляд справ про адміністративні правопорушення відбувається за правилами адміністративного судочинства, застосуванню підлягають приписи КАС України та Закону України «Про судовий збір».

Відповідно до ст.ст.3,5 Закону України «Про судовий збір» серед осіб, які мають пільги щодо сплати судового збору, не вказано осіб, які б звільнялися від сплати судового збору за подання до суду позовної заяви про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення, чи виключали б позовну заяву про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення з об`єктів оплати судовим збором.

Розмір судового збору за подання позовної заяви складає 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Станом на 01.01.201 року прожитковий мінімум для працездатних осіб становить 2 тис 270 грн.

Тому, позивачу необхідно здійснити оплату судового збору за подання до суду позовної заяви про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення, у розмірі, визначеному Законом України «Про судовий збір», тобто 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що складає 454 грн та надати суду оригінал квитанції про сплату судового збору.

Через це суддя постановив адміністративний позов О.Дядика до інспектора роти №1 батальйону патрульної поліції в м. Кременчук УПП у Полтавській області ДПП старшого лейтенанта поліції Андрія М., за участі третьої особи Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення, - залишити без руху.

Суддя надав позивачу строк для усунення, зазначених в ухвалі суду недоліків протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали.

Нагадаємо, Набрався боргів, як собака бліх: «гламурна синя кульбабка», депутат облради від «За майбутнє» Дядик програв суд позичальнику коштів

Читайте: Умів взяти - вмій і віддати: «гламурна синя кульбабка», депутат Полтавської облради від «За майбутнє» Дядик пішов під суд за борги під мільйон

Нагадаємо, Голова Полтавської облради Біленький передав черговий «привіт» «кременчуцьким друзям» і знайшов у облраді «гламурну синю кульбабку»

Той, кого називають «гламурною синьою кульбабкою», підозрюється у підпалі сухого очерету та трави у Кременчуцькому районі

Голова Градизької тергромади Носа – «гламурній синій кульбабці», депутату облради Дядику: «Договорняків не буде!.. Мене ж не залякаєте!»

Ні квартири, ні автівки, ні дружини, а лише маленька зарплата та не мала готівка: що декларує депутат облради Дядик

Депутат Полтавської облради Дядик порушує карантинні обмеження

Представники партії "За майбутнє" влаштували бійку в центрі Кременчука

«У боргах, як у реп’яхах»: «гламурна синя кульбабка», депутат Полтавської облради, член фракції «За майбутнє» Дядик може не виїхати за кордон

Депутат облради, «гламурна синя кульбабка» Дядик поскаржився на кривдників за те, що отримав ляпаса по морді

 

Лазор Леснін

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися