Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 20 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Голова облради Біленький перерахував власних 200 тис грн для відновлення тепла у освітніх закладах Решетилівщини

Ми в Telegram

9 грудня 2019 14:00

Не перший випадок, коли голова Полтавської обласної ради спрямовує власні кошти на потреби громад.

Відсьогодні навчальні заклади Решетилівського району, які більше місяця не одержувати тепло через заборгованість 2015 року та поточні борги, знову з опаленням. Станом на ранок 9 грудня, постачання тепла відновлене у 26 із 27 шкіл та дитячих садочків.

Напередодні 5 грудня голова Полтавської облради Олександр Біленький перерахував 200 тисяч гривень власних коштів на спецрахунок відділу освіти Решетилівської РДА.

«Це мій внесок у вирішення проблеми, яка виникла не з моєї вини і задовго до мене – ще у 2015 році. Кошти будуть задекларовані відповідним чином. Кого цікавить джерело надходжень - вивчайте мою декларацію», - зазначив Олександр Біленький у Фейсбуці.

Це не перший випадок, коли голова Полтавської обласної ради спрямовує власні кошти на потреби громад. Так, у 2019 році Олександр Біленький продав автомобіль «RangeRover» та направив 800 тис грн на ремонт однієї з місцевих доріг.

Також 200 тисяч гривень для покриття заборгованості за тепло перерахував неназваний меценат. Заборгованість почала накопичуватися з 2015 року – відділу освіту нарахували 800 тисяч гривень пені за невчасні розрахунки за спожиті енергоносії. До цієї суми додалося 2 мільйони гривень поточної заборгованості – в районному бюджеті бракує коштів для оплати енергоносіїв, а з державного бюджету не виділили субвенцію для перекриття боргу, як це відбувалося в попередні роки. Таким чином, компанія-постачальник ТОВ «Екотехноінвест» та компанія-транзитер «Полтавагаз» відмовлялися розпочати подачу тепла до навчальних закладів району.

Після втручання обласного керівництва, зокрема голови Полтавської облради Олександра Біленького вдалося дійти згоди щодо реструктуризації і погашення боргу та відновлення подачі тепла до навчальних закладів Решетилівського району. І відсьогодні діти мають змогу повноцінно відвідувати дитячі садочки та школи. 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися