Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 27 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Голова Полтавської облради Біленький на сесії розповість як працювали минулоріч: 6 сесій, 426 рішень, 1 443 звернень та розподіл 80 млн 680 тис грн

 

23 апреля 2019 17:30

Свою промову вже виклав на сайті облади.

На сесії Полтавської облради, яка на початку травня відбудеться у Миргороді, планується заслухати звіт про роботу голови облради Олександра Біленького. Свою промову він вже виклав на сайті облади.

Кременчуцька газета тезисно про головне:

Депутатський корпус Полтавської обласної ради в 2018 році працював конструктивно, на результат, виходячи з інтересів територіальних громад області та визначених пріоритетів, забезпечуючи стабільний розвиток регіону.

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада організовує свою роботу сесійно.

У 2018 році було проведено 6 пленарних засідань Полтавської обласної ради, з них 5 – у форматі виїзних, у містах: Горішні Плавні, Лохвиці, Зінькові, Карлівці, селищі Шишаки. Було прийнято 426 рішень, які в основному стосувалися питань соціально-економічного розвитку територіальних громад області, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, надро- та землекористування, управління майном, розподілу коштів обласного бюджету.

Відбулося 67 засідань постійних комісій обласної ради, на яких розглянуто 838 актуальних для області питань та ухвалено 393 рекомендації.

Також депутатами було прийнято 45 рішень щодо внесення змін та доповнень до діючих обласних програм з метою оптимізації використання бюджетних коштів.

На пленарних засіданнях у 2018 році було прийнято 44 звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, в яких порушувалися питання соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення, охорони довкілля, використання надр, внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України та інше.

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Полтавська обласна рада здійснює свої повноваження щодо управління комунальною власністю.

У спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області знаходиться 200 підприємств, установ і організацій.

Протягом 2018 року:

- прийнято у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області 68 об’єктів на суму 5 млн 947 тис грн;

- передано із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області 8 об’єктів на суму 10 млн 412 тис грн;

- у межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області передано та прийнято 96 об’єктів на суму 1 млн 219 тис грн;

- створено КП «Полтавська обласна агенція з енергоефективності» Полтавської обласної ради;

- реорганізовано 32 комунальні об’єкти (30 медичних закладів, 1 заклад освіти, 1 археології);

- укладено 23 контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, майно яких є спільною власністю територіальних громад області;

- оголошено та проведено 7 конкурсних відборів на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ та організацій, майно яких є спільною власністю територіальних громад області;

- управлінням майном обласної ради перевірено та затверджено 82 статути комунальних підприємств, установ і організацій області;

- департаментами, управліннями обласної державної адміністрації та управлінням майном обласної ради проведено 14 конкурсів по визначенню переможців на право оренди майна.

Загальна кількість договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, яке перебуває на балансі підприємств, установ та організацій, становить 367. До обласного бюджету від оренди майна в 2018 році надійшло 5 млн 580 тис грн.

Протягом 2018 року виконавчим апаратом обласної ради опрацьовано 130 запитів на публічну інформацію. Зокрема, надійшло електронною поштою 84 запити, поштою – 22 запити, нарочним – 23 запити, фельд’єгерським зв’язком – 1 запит.

Частка запитів від фізичних осіб серед загального масиву – 48 запитів  (37 %), надісланих юридичними особами – 66 запитів (51 %). Надійшло від об’єднань громадян – 16 запитів (12 %).

З них: надано інформацію – 74-м запитувачам, надіслано належним розпорядникам інформації, про що повідомлено запитувачів – 37 запитів; відмовлено – 16-ти запитувачам; відкликано запитувачем – 2 запити та 
не є запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» – 1, його розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

На всі запити було надано належні відповіді згідно з чинним законодавством.

Також протягом 2018 року надійшло та розглянуто 1443 звернення, вирішено позитивно 1132 звернення, авторам 227-ми звернень надано необхідні роз’яснення. Відмовлено у вирішенні в 42-х випадках.

Згідно зі ст. 55, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» керівництвом Полтавської обласної ради регулярно здійснювався особистий прийом громадян. Всього протягом 2018 року на особистому прийомі головою обласної ради та його заступниками було розглянуто 55 звернень громадян, із них 16 звернень – безпосередньо головою обласної ради.

Фонд розвитку територій області. Відповідно до Програми розвитку місцевого самоврядування в Полтавській області на 2018 – 2020 роки депутати обласної ради спрямували в 2018 році з Фонду розвитку територій області кошти в сумі 80 млн 680 тис. грн для вирішення проблемних питань життєдіяльності області та громад.

Зокрема:

- до бюджетів міст  – 13 млн 469 тис грн;

- до бюджетів районів – 46 млн 788 тис грн;

- до бюджетів об’єднаних громад – 9 млн 624 тис грн;

- Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – 2 млн 112 тис грн;

- Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації – 3 млн 601 тис грн;

- Департаменту культури і туризму облдержадміністрації – 325 тис грн;

- Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації – 867 тис грн;

- Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації – 205 тис грн;

- Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації – 3 млн 689 тис грн.

Нагадаємо, сесію Полтавської облради проведуть у Миргороді.

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться