Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 23 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Головного бухгалтера ПП «ВКП «Альфатекс» суд притягнув до адміністративної відповідальності

 

 

18 вересня 2019 11:30

Судові справи.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ліна Обревко розглянула матеріал, що надійшов з ГУ ДФС у Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності головного бухгалтера ПП «ВКП «Альфатекс» за ч. 1 ст. 163-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов’язкових платежів)»

Як сказано в постанові суду, яка розміщена у реєстрі судових рішень, 28.08.2019 СДРІ території обслуговування КОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області при перевірці ПП «ВКП «Альфатекс» було встановлено порушення порядку ведення податкового обліку, а саме: несвоєчасне подання платіжного доручення до установи банку на сплату узгодженої суми податкового зобов`язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2 квартал 2019 року, по строку сплати не пізніше 29.07.2019 року, фактично сплачено 30.07.2019, чим порушив п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-IV (зі змінами та доповненнями), допустивши адміністративне правопорушення, передбачене ст. 163-2 ч. 1 КпАП України.

Особа, що притягається до адміністративної відповідальності в судове засіданняне з`явилась, про причини неявки суду не повідомила, що свідчить про її неявку без поважних причин, про час та дату судового розгляду справи була повідомлена належним чином.

Розглянувши справу суддя визнав винною обвинувачену у скоєнні правопорушення за ч. 1 ст. 163-2 КпАП України і вирішено притягнути її до адміністративної відповідальності, застосувавши адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 85 - 00 грн. в прибуток держави.

Стягнути з головного бухгалтера ПП «ВКП «Альфатекс»  судовий збір в сумі 384,20 грн. на користь держави.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови до Полтавського Апеляційного суду через Автозаводський районний суд м. Кременчука.

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися