Кременчуцька газета
Середа, 7 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Головного бухгалтера ПрАТ «Кредмаш» оштрафовано за порушення порядку ведення податкового обліку

20 березня 2023 10:15

Судова справа.

 

Днями суддя Крюківського районного суду м. Кременчука Василь Хіневич розглянув матеріали, які надійшли з Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності головного бухгалтера ПрАТ «Кредмаш», за ч. 1 ст.163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновків».

Як сказано у постанові суду, згідно протоколу про адміністративне правопорушення №100 від 04.01.2023 року, за результатами документальної позапланової виїзної перевірки ПрАТ «Кредмаш», головним бухгалтером якого є ОСОБА_1 , було встановлено порушення ведення податкового обліку, а саме п. 200.1, п.200.4 ст. 200 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року. № 2755-VI від 02.12.2010 року (із змінами та доповненнями), внаслідок чого підприємству відмовлено у бюджетному відшкодуванні на суму 109377 грн. в т.ч. за вересень 2022 року у розмірі 109377 грн.

В судове засідання гр. ОСОБА_1 не з`явилася, хоча про час місце та день розгляду справи належним чином була повідомлена.

Оцінюючи наявні матеріали справи, а також дослідивши всебічно і повно всі обставини справи в їх сукупності, суддя дійшов висновку, що вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 163-1 КУпАП, доведена наявними матеріалами справи. Обираючи вид адміністративного стягнення особі, яка притягується до адміністративної відповідальності, суддя обставин, що пом`якшує чи обтяжує адміністративну відповідальність не вбачав.

Тож суддя визнав винною ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 163-1 КУпАП та стягнув з ОСОБА_1 штраф в сумі 85 грн. на користь держави.

Штраф підлягає добровільній сплаті протягом 15 днів з дня вручення копії постанови, а в разі оскарження такої постанови не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

У разі несплати правопорушником штрафу у зазначений строк, у порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу в розмірі 170 грн.

Також суддя стягнув з ОСОБА_1  на користь держави судовий збір в розмірі 536,80 грн.

Постанова судді може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд м. Кременчука протягом десяти днів з дня винесення постанови.

 

Клим Соколов


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися