Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Вільні профспілки Кременчука проти об’єднання лікарні «Придніпровська» із Першою міською лікарнею. Готові розпочати безстрокову акцію протесту 

16 травня 2024 16:40

"Кожне із цих комунальних підприємств має свої традиції, кращі із яких повинні вдосконалюватися, а гірші зникати".

На сесію Кременчуцької міськради виносять питання про припинення діяльності комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська». Після реорганізації вона має працювати в складі Першої міської лікарні імені Богаєвського.

Враховуючи ситуацію Профспілковий комітет вільної профспілки міста Кременчука підготував звернення на адресу прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, міського голови Кременчука Віталія Малецького.

«Вільні профспілки стурбовані рішенням сесії Кременчуцької міської ради стосовно приєднання КМП «Лікарня «Придніпровська» до КНМП «Кременчуцької першої міської лікарні імені О.Т. Богаєвського». Багато мешканців міста Кременчука зверталися за медичною допомогою до КМП «Лікарня «Придніпровська» та КНМП «Кременчуцької першої міської лікарні імені О.Т. Богаєвського» і відчували велику різницю в обстеженні, лікуванні та профілактиці захворювань. Про вартість цих послуг нам навіть не доводиться говорити, хоч напевне відомо, що згідно із ст. 49 Конституції України обстеження, лікування і профілактика, тобто всі елементи, що включають медичну допомогу хворому, в Україні повинні забезпечуватися державою. Колектив Лікарні «Придніпровська» має великі традиції, досвід і надбання по роботі, медичному обслуговуванні та лікуванні залізничників. Тобто, це єдина в м. Кременчук лікарня, яка навчена та може обслуговувати громадян України в надзвичайних, екстремальних умовах. Особливо це важливо під час постійної загрози ракетних обстрілів. Приєднавши її до КНМП «Кременчуцької першої міської лікарні імені О.Т. Богаєвського», відповідно втратимо висококваліфікований адміністративний апарат, який навчений і має право професійно організовувати та виконувати обов'язки в надзвичайних ситуаціях», - йдеться в зверненні. 

Профспілковий комітет вільної профспілки міста Кременчука у своєму зверненні висловлює побоювання, що це об'єднання неминуче приведе до втрати висококваліфікованих фахівців.

"Чому Кременчуцька міська рада не вказала ціль таких протизаконних дій, залишається здогадкою, але не тяжко здогадатися, що ціль єдина зекономити кошти міського бюджету, щоб потім їх витратити на заміну ще нової тротуарної бруківки, а при цих маніпуляціях знайдеться можливість, щоб розкрадати державні кошти. Те, що мешканці м. Кременчука недоотримають або не зможуть отримати медичну допомогу, депутатам, які будуть приймати це рішення, напевне наплювати, так як вони вже мріють як розділити «відмиті кошти». Мешканцям м. Кременчука добре відомі наслідки таких приєднань та розширень. Славетне місто Кременчук вже втратило шкірвенерологічний диспансер, завдяки приєднанням та об'єднанням до Полтавського обласного шкірвенерологічного диспансеру Полтавської обласної ради...Мешканці м. Кременчука та прилеглих регіонів бажають отримувати медичну допомогу як в КМП «Лікарня «Придніпровська» так і в КНМП «Кременчуцької першої міської лікарні імені О.Т. Богаєвського». Кожне із цих комунальних підприємств має свої традиції, кращі із яких повинні вдосконалюватися, а гірші зникати. Такі дії можливі якщо є здорова конкуренція двох юридично незалежних комунальних підприємств",  - вказують у зверненні.

Тож, вільні профспілки виступають категорично проти приєднання лікарні «Придніпровська» до КНΜΠ «Кременчуцької першої міської лікарні імені О.Т. Богаєвського».

«У разі прийняття протизаконних рішень, залишаємо за собою право, розпочати працювати за діючими інструкціями, положеннями та правилами (як відомо з досвіду, до усунення недоліків звичайний виробничий ритм зупиняється), а також безстрокову акцію на нерегульованих пішохідних переходах «Пішохід завжди правий», - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, Суміш бульдога з носорогом: у Кременчуці лікарню «Придніпровська» хочуть об’єднати із Першою міською лікарнею

На сесію Кременчуцької міськради виносять питання про припинення комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська»

У МОЗі кажуть, що така лікарня, як «Придніпровська», може працювати, тож не треба робити суміш бульдога з носорогом

 

 

Світлана Павленко

Фото з Інтернету

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися