Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 27 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Грабіж на зупинці «Центральний ринок»: чоловік вирвав з рук іншого кременчужанина барсетку

27 липня 2022 07:15

Судова справа.

 

Днями суддя Крюківського районного суду Кременчука Наталія Мурашова розглянула у відкритому підготовчому судовому засіданні кримінальне провадження, що зареєстроване в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 07.06.2022 року по обвинуваченню ОСОБА_1 , уродженця м. Сімферополь Автономної Республіки Крим, з середньою освітою, який не одружений, не працює, не має визначеного місця проживання, раніше 4 рази судимий у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 "Грабіж" Кримінального кодексу України.

Як сказано у вироку суду, 07.06.2022 року близько 18 год. 20 хв. на зупинці громадського транспорту «Центральний ринок» по вул. Першотравнева, 43, в м. Кременчук ОСОБА_1 помітив ОСОБА_2 , який сидів на лавці.

ОСОБА_1 підійшов до ОСОБА_2 та з прямим умислом, з корисливим мотивом, шляхом ривка лівою рукою, відкрито заволодів належною йому чоловічою барсеткою коричневого кольору з еко-шкіри, вартістю 206,67 грн., в якій знаходилися паспорт громадянина України на ім`я ОСОБА_2 , посвідчення АТ «Українська залізниця» на ім`я ОСОБА_2 , футляр зеленого кольору з окулярами, електрична лінза сірого кольору в футлярі чорного кольору, ключ від залізничного вагону, ліки, медична маска, манікюрні ножиці, грошові кошти у розмірі 165 грн., банківська картка АТ КБ «ПриватБанк» Універсальна № НОМЕР_1 , банківська картка «Ощадбанк» № НОМЕР_2 , кулькова ручка, олівець, товарні чеки, візитівки, картка молитви, пляшка антисептику.

Після чого ОСОБА_1 зник з місця скоєння злочину, розпорядився на власний розсуд відкрито викраденим чужим майном, чим спричинив потерпілому ОСОБА_2 матеріального збитку на загальну суму 371,67 грн.

Таким чином ОСОБА_1 вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.4 ст.186 КК України (в редакції Закону України № 2117-IX від 03.03.2022), а саме повторно відкрито викрав чуже майно (грабіж) в умовах воєнного стану.

21.06.2022 року між прокурором Кременчуцької окружної прокуратури Полтавської області Задирієнко Д.О., якому на підставі ст.37 КПК України надані повноваження прокурора у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР 07.06.2022 року, та підозрюваним ОСОБА_1 , за участі захисника адвоката Груби А.С., за письмової згоди потерпілого ОСОБА_2 , відповідно до статей 468469472 КПК України, укладено угоду про визнання винуватості.

Згідно даної угоди, прокурор та підозрюваний ОСОБА_1 дійшли згоди щодо правової кваліфікації дій останнього за ч.4 ст.186 КК України, як вчинення повторно відкритого викрадення чужого майна (грабіж) в умовах воєнного стану. ОСОБА_1 визнав повністю свою вину у кримінальному правопорушенні, пред`явленому в обвинувальному акті, активно сприяв його розкриттю, щиро розкаявся у скоєному.

Заслухавши справу суддя затвердила угоду про визнання винуватості, укладену 21.06.2022 року між прокурором Кременчуцької окружної прокуратури Полтавської області Задирієнко Д.О., якому на підставі ст.37 КПК України надані повноваження прокурора у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР 07.06.2022 року, та підозрюваним ОСОБА_1 , за участі захисника адвоката Груби А.С., за письмової згоди потерпілого ОСОБА_2, відповідно до статей 468469472 КПК України.

ОСОБА_1 визнана винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 КК України, та їй призначено покарання - позбавлення волі на строк 7 (сім) років.

Вирок суду може бути оскаржений в апеляційному порядку з підстав, передбачених статтею 394 КПК України, до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд міста Кременчука Полтавської області у строк 30 днів з моменту його проголошення.

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися