Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 13 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Грип та ГРВІ в Україні та у Кременчуці: яка ситуація на сьогодні

 

2 января 2019 15:15

У місті досі не досягнуто епідпорогу, та випадок грипу зафіксований.

За 51 тиждень року (17.12.18 - 23.12.18) захворюваність на грип та ГРІ в Україні на 8,3% більше епідемічного порогу. Про це повідомляє Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України».

Проте у Кременчуці, як і в Полтавській області, епідпоріг на дані захворювання за тиждень на 39,4% не досягає епідемічного порогу (925,7) та на 11,2% вище показника минулого тижня.  

На попередньому тижні захворіло653дітей, що складає 52,9% від усіх захворілих. За тиждень захворіло 309 школярів, фактичний показник захворюваності складає 1480,9 на 100 тис. населення, що на 16,1% не досягає епідемічного порогу (1766,0) та на 2% вище показника захворюваності попереднього тижня –1452,1. Питома вага захворілих школярів склала47,3% від усієї дитячої захворюваності (309 з 653 дітей).

З приводу ГРІ госпіталізовано 41 хвору дитину, з них:у віковій групі до 4-х років – 32 особи, у віці від 5 до 14 років – 9 осіб. Кількість госпіталізованих становить 3,3% від кількості захворілих.

У той же час, як повідомила головний епідеміолог Кременчука Лариса Коровіна, грип типу А шляхом швидкотесту знайшли у дитини. Після цього вона була негайно госпіталізована. Зараз стан дитини задовільний.

І як зауважує лікар, саме віруси грипу найчастіше призводять до летальних випадків, і тому наголошують на необхідності вакцинування.

«Натомість попередити ГРВІ шляхом вакцинування не можливо. Як і пневмонію (запалення легень), спровоковану переохолодженням чи іншими інфекційними вірусами. У склад вакцини, завезеної цього річ у місто, входить чотири прогнозованих типи вірусів. Грип і ГРВІ починаються однаково. Якщо у людини піднялася висока температура і тримається так кілька днів, а людина продовжує перебувати вдома, то ясно, це може спровокувати розвиток пневмонії», - прокоментувала Лариса Коровіна.

Нагадаємо, грип прийшов: з'явились перші хворі.

Грип у Кременчуці: розпізнати, захиститися, уникнути.

 

 

Ліна Романченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться