Кременчугская газета
Вторник, 23 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Гроші, які мали піти на оплату медоглядів кременчуцьких бюджетників, тепер перерозподілять на інші цілі

23 ноября 2017 10:20
Гроші, які мали піти на оплату медоглядів кременчуцьких бюджетників, тепер перерозподілять на інші цілі

А працівники бюджетної сфери Кременчука цього року вимушені оплачувати медичні кошти власним коштом.

В бюджеті міста залишилось близько 80 тисяч гривень, які передбачались саме на оплату медогляду працівників бюджетної сфери, і які не використали за призначенням. Проте, ті ж вчителі перед новим навчальним роком вимушені платити від 90 до 130 гривень за те, аби вчасно пройти медогляд, і аби їх вчасно допустили до роботи.

І це попри те, що в червні цього року міський голова Віталій Малецький запевнив, що гроші на медогляди бюджетників у міській казні передбачено. Та це лишилось обіцянкою.

Тепер, наприкінці року, у бюджеті виявився залишок коштів і найближче засідання міськвиконкому виносять проект рішення про перерозподіл коштів.

Так, згідно з проектом рішенням, що розміщений на веб-порталі Кременчуцької міської ради йдеться про зменшення витрат за однією статтею і перерозподіл на іншу для лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» (повний текст читайте нижче).

«Зменшити бюджетні асигнування загального фонду по КПКВК 1412010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню»      КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на  суму 125 000,00 грн., які не використані у повному обсязі комунальним некомерційним медичним підприємством «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька», з них: 45 000,00 грн. не використані для оплати послуг по рентгенобстеженню та комп’ютерної томографії пільгових категорій населення; 78 900,00 грн. не використані у повному обсязі для оплати послуг за лабораторні дослідження при проведенні медичних оглядів працівників бюджетної сфери; 1 100,00 грн. не використані у повному обсязі для оплати послуг з охорони території підприємства», - написано в проекті рішення.

Видно, що у поточному році не в повному обсязі використані кошти, що були передбачені на медичні дослідження кременчужан пільгової категорії.

Натомість, гроші, зекономлені на пільговиках, бюджетниках планують витратити на придбання медичного обладнання.

Нагадаємо, гроші на медогляд учителів в бюджеті Кременчука  були передбачені, міський відділ охорони здоров'я їх перевів на рахунки лікарні «Кременчуцька», яку очолює любитель відпочити по п'ятницях Віктор Сичов.

Лікарня оголосила тендер в системі «Прозорро». Але на участь в тендері охочих не знайшлося

Депутати міськради відзначали, що ніде, окрім Кременчука, такої проблеми не було.

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться