Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 30 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

А гроші звідки? Кандидати по кременчуцькому округу розповіли про застави у нардепи

 

24 июня 2019 17:55

Заставу у розмірі  більш ніж 40 тисяч гривень у разі поразки не повертають.

Центральна виборча комісія зареєструвала ще ряд кандидатів в нардепи з Кременчука на позачергових виборах до Верховної Ради.

Серед них є і кандидати по одномандатному виборчому округу № 146.

Кременчуцька газета зв’язалась із кандидатами, аби з’ясувати, де вони взяли гроші на заставу у розмірі більше 40 тис грн, яка у разі поразки не повертається.       

Отже, кандидат в нардепи Піддубна Оксана Миколаївна, народилася 7 лютого 1978 року в місті Кременчук Полтавської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор з економіки, ТОВ «Інтерсейл», безпартійнa, проживає в місті Кременчук Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.

Кременчуцька газета писала раніше, що зареєстрований двійник цієї кандидатки, який різниться від реальної лише по-батькові.

Депутат міської ради, кандидатка в нардепи Оксана Миколаївна повідомила, що гроші на заставу їй зібрали кременчужани.

«Зібрали навіть більшу суму, ніж було потрібно», - зазначила вона.

Ще одна депутатка Кременчуцької міської ради – Тетяна Сідерка теж зареєстрована кандидаткою в нардепи: «Сідерка Тетяна Анатоліївна, народилася 8 вересня 1971 року в місті Кременчук Полтавської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, директор, ПП «Самталі», безпартійнa, проживає в місті Кременчук Полтавської області, судимість відсутня, самовисування».

Журналістам Кременчуцької газети вона повідомила, що частину суми на заставу, а саме 15 тис грн їй позичили друзі. Решта – її власні кошти.

«Я ж працюю приватним підприємцем, маю дохід», - її слова.

З власними заощадженнями пішов на вибори кременчужанин Олександр Ткаченко. Його прізвище на слуху в розрізі питань створення і функцінування об’єднання співввласників багатоповерхових будинків (ОСББ) у Кременчуці.   

Ткаченко Олександр Юрійович, народився 10 вересня 1979 року в місті Кременчук Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Кременчук Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.

Він теж говорить, що заставу вніс за рахунок власних заощаджень.

«Йду, аби захищати права людей», - зазначив він.

Кременчуцький активіст Олег Філіпас також повідомив, що в якості застави вніс власні заощадження.             

Філіпас Олег Миколайович, народився 12 лютого 1966 року в місті Кременчук Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ГО «Чиста хвиля», безпартійний, проживає в місті Кременчук Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.

Сходиться відповідь з іншими кандидатами в нардепи і у кременчуцької військослужбовці Наталії Фоміної. Вона теж повідомила про власні заощадження, які внесла в якості застави.

«Я ж військова, ходжу в формі. У мене зайвої пари туфлів немає», - говорить.              

Фоміна Наталія Миколаївна, народилася 21 березня 1985 року в селі Микільське Світловодського району Кіровоградської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, медична сестра, військова частина А-1546, безпартійнa, проживає в місті Кременчук Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.

А ось активіст Леонід Харченко говорить, що гроші на заставу йому зібрали АТОвці, які запропонували йому балотуватися.

Харченко Леонід Юхимович, народився 24 грудня 1967 року в селі Високе Черняхівського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, член Політичної партії «Народний Рух України», проживає в селі Високе  Черняхівського району Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.

Кандидатка в нардепи Юлія Цибульська розповіла, що 5 років займається бізнесом, тож мала гроші, аби внести заяву.             

Цибульська Юлія Володимирівна, народилася 2 липня 1987 року в місті Кременчук Полтавської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, ТОВ «Інша Освіта», керівник, ПП «Космополіт-Сервіс», безпартійнa, проживає в місті Кременчук Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.

І тут найцікавіше, адже Кременчуцька газета хотіла поставити питання щодо застави ще одному кандидату в нардепи. А саме - Геннадію МИХАЙЛОВИЧУ Музиці. Але ми не знайшли його контактів, бо мешкає він в іншій області. Нагадаємо, раніше кандидатом в нардепи зареєстрували Геннадія Миколайовича Музику. 

Як повідомили журналістам в Центральній виборчій комісії, в останній день документи для реєстрації подав однофамілець основного конкурента нардепа - тушки Юрія Шаповалова: якийсь Музика Геннадій Михайлович.

Тож куди телефонувати у випадку цього кандидата - невідомо.

Нагдаємо, 6 червня в один день створили ряд підприємств «Слуга народу» і стали кандидатами в нардепи.

Ой, як боїться Ю.Шаповалов, що на вибори піде саме Ірина Анаталоіївна Дроздова – досвідчений керівник, що зробили їй двійника.

Як каже сама директор «Кременчукм’ясо» Ірина АНАТОЛІЇВНА Дроздова, участь у виборах не братиме, адже повністю займається підприємством і своєю родиною.

Нагадаємо, Шаповалов і Ко сподіваються на політичне рейдерство.

Дрейфуючий активіст Савченко став кандидатом в нардепи і намагається підмазатися під «Голос» Вакарчука.

Нагадаємо, «Слуга народу» неприємно вражає: племінник Шаповалова йде в нардепи по Горішніх Плавнях.

Шаповалову і Малецькому в команді «Зе» сказали «Допобачення!»

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться