Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 11 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Гройсман звернув увагу на проблему хворих кременчуцьких дітей, яку проігнорували депутати міськради

 

21 декабря 2018 14:30

Кременчужани готують колективне звернення.

Цього тижня депутатка Кременчуцької міської ради Тетяна Сідерка побувала в Кабінеті Міністрів, спрямувавши туди своє звернення, яке стосується проблем медицини міста. Зокрема того, що у Кременчуці лікарі не ходять за викликами до дітей з підвищеною температурою.

Варто нагадати, що Т. Сідерка із подібним депутатським запитом виходила на грудневу сесію міськради.

Депутатка шукала підтримки в колег в питанні обслуговування дітей сімейними лікарями, та так її і не знайшла.

На грудневій сесії міськради Т. Сідерка вказала на факти, які мали місце в Кременчуці останнім часом, і про які повідомляли кременчужани. Вона навела приклади, коли батьки хворих дітей вимушені приводити їх у поліклініку, коли там «День здорової дитини». І це пряма загроза здоровим дітям.

Депутатка, яка теж є матір'ю, попросила колег посприяти розібратися в ситуації, затребувавши інформацію щодо обслуговування дітей лікарями саме вдома. Як не дивно, та більшості голосів підтримки цей запит не набрав. Народні обранці вирішили, що питання не дуже важливе.

Тепер своє звернення депутатка направила до виконуючої обов’язки Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. З нею особисто поспілкуватися не вдалось. Та кременчужанку вислухав директор департаменту по впровадженню медичних реформ Олег Стадник.

Т. Сідерко зазначає, що в МОЗ знають, що на місцях існує проблема, коли лікарі не ходять на виклики до дітей з підвищеною температурою, та масових звернень не було.

Депутатці порадили підготувати колективне звернення від мешканців міста і направити в МОЗ. Однак вона вказує на те, що зараз не визначено порядок обслуговування пацієнтів на дому.

Також депутатка зазначає, що сьогодні про проблему кременчуцької медицини дізнався Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

На думку Т. Сідерки, є декілька варіантів вирішення вищезгаданої проблеми. По-перше, у поліклініках, де обслуговують дітей, можна виділити окремого лікаря, який приймав би дітей з температурою.

По-друге, з усіх ЦПМСД (центр первинної медико-санітарної допомоги) можна щодня виділяти чергового сімейного лікаря, який виїжджає за викликами. А з 8 до 10 години збирати заявки від батьків хворих дітей.

Ще як варіант вирішення проблеми, Т.Сідерка пропонує створення в Кременчуці міської екстреної медичної служби. Наприклад, при дитячій поліклініці.

Та все це перспективи. Зараз, аби донести державним чиновникам про те, що в Кременчуці дійсно існує проблема і її терміново треба вирішувати, вже з наступного тижня буде організовано збір підписів під колективним зверненням.

Кременчуцька газета писала, що матері хворої дитини порадили прийти на прийом до лікаря аж через 4 днів. 

Також нагадаємокременчуцькі педіатри за викликами не ходять! Батькам доводиться «тягти» дітей з температурою до поліклініки.

 

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться