Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 14 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Губернатор Синєгубов про корупцію у ОДА та кадрові перипетії і не сприйняття депутатами керівниці департаменту освіти Ковальської

 

17 июня 2020 10:45

Пряма мова.

Керманич Полтавщини - голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, на відміну від мера Кременчука Віталія Малецького не ховається від журналістів і відреагував на прохання поспілкуватися з головним редактором «Кременчуцької газети» Олегом Булашевим фразою: «Приїздить і поспілкуємося. Відповім на всі ваші запитання!».

Не відкладаючи цю справу у шухляду, ми відправилися до Полтави і записали велике інтерв’ю з Олегом Синєгубовим, запитавши його про роботу та особисте.

Тепер ми вирішили опублікувати повне інтерв’ю у газеті вже завтра - 18 червня, а на сайт давати деякі запитання та відповіді губернатора. Повне інтерв’ю з керманичем області буде опубліковано на нашому сайті у найближчі дні.

А поки ми задали питання про корупцію та кадрові перипетії.

- Ви обіцяли викорінити корупцію. Чи вдалося?  На вашому особистому рахунку є «піймані за руку» корупціонери в ОДА?

- Як я вже казав: дійсно, у вищому керівництві облдержадміністрації корупції немає. По іншим проявам – кого спіймали тощо, ми провели аудит, у деяких проектах він ще триває. Все що виявили, передали в правоохоронні органи. Я знаю, що і у ЗМІ це було оприлюднено – ряду осіб, які обіймали певні посади, були оголошені певні підозри.

- Ви висловлювали намір привести з собою висококласних менеджерів-управлінців, звільнити старі кадри... Що зроблено? Ми бачимо, що одні кадри приходять і йдуть (як у випадку з керманичем управління економіки), інші не приживаються, і їх не сприймають депутати (як з керманичкою департаменту освіти)...

 - По-перше. Всі заступники призначені і дійсно є професіоналами своєї справи. Щодо керівників департаментів, то керівником департаменту економіки було призначено фахову людину, і вона пропрацювала тут декілька місяців. Наразі його призначили на посаду до Генпрокуратури. Це свідчить про фах людини. Наразі ця посада вакантна. Ми будемо проводити на неї конкурс.

Щодо департаменту освіти, то ця людина (керівниця департаменту Віта Ковальська) знаходиться на своєму місці, і є професіоналом своєї справи. Вона – доктор наук, професорка, все своє життя пропрацювала в освіті. І з приводу спільної мови з депутатами, то, напевно, ви маєте на увазі останню сесію облради

То там вже йде політика, і до конструктиву, на жаль, це має досить слабке відношення.

Абсолютно всі рішення, які пропонував на сесію профільний департамент, були погоджені профільною комісією облради... Можливо, слід проводити більш широке засідання, як показала практика, щоб доносити більшому колу депутатів роз’яснення. Висновки зроблені, будемо проводити більш широкі консультації, і я вважаю, що всі рішення будуть найближчим часом прийняті.

Нагадаємо, Плюс, мінус, замкнення: губернатор Синєгубов назвав три свої досягнення та провали за час праці на Полтавщині, а ще розповів про своє надзавдання

Губернатор Синєгубов заявив, що він не емоційна людина і розповів, чому не стукає кулаком по столу і не каже: «Я так вирішив»

Керманич Полтавщини Синєгубов про замовлення для КВБЗ та КрАЗу, будівництво Біланівського ГЗК та подяку компанії Ferrexpo

Керманич Полтавщини Синєгубов розповів про свою зарплату та навіщо йому так багато квартир

Губернатор Синєгубов розповів, чи спілкується з Президентом особисто і чи є проблеми при необхідності зв'язатися з керівництвом країни.

Бліц з губернатором Синєгубовим: про Шаповалова та Мовчана, ЗМІ та відпочинок, церкву та хобі

 

 

Олег Булашев

Відео, фото: Олександр Попенко

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться