Кременчуцька газета
Середа, 21 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Характеристики та вимоги до тканин для одягу військових, мисливців, металургів

9 грудня 2022 17:40

 

Спецодяг - це не лише вбрання з найменуванням організації. Важливим параметром під час вибору такого одягу є його колір, щільність та стійкість до прання. Якщо подивитися на співробітника компанії, можна визначити, до якого класу належить, де працює.

Яку тканину використовують для виготовлення одягу мисливців та військових?

Одяг для мисливців суттєво відрізняється від форми, що використовуються на виробництві. Головна вимога до тканини - це відповідний колір, який дозволяє маскуватися серед дерев, в залежності від пори року.

Тканини для військового одягу:

  • Зазвичай для такого одягу використовують плямисту тканину оксфорд, яка виготовляється з синтетичного волокна. В основі виготовлення полотна, яке можна знайти за посиланням https://stg.ua/ поліефірна нитка. Саме вона і забезпечує особливі властивості та відштовхує воду, не дозволяючи їй проникати в середину тканини.

  • При пошитті одягу для військових та мисливців використовують томбой. Ця тканина стійка до сонячного світла та відрізняється тривалим терміном експлуатації. Гарантійний термін її служби складає більше двох років, навіть якщо форму часто перуть при температурі +85°.

Вимоги до тканин для виготовлення спецодягу металургів

Сфера діяльності диктує свої умови, тому спец форма повинна виготовлятися з дуже щільного полотна. Це потрібно для того, щоб уберегти тіло від дії кислот, високих температур, але при цьому не сприяти виділенню величезної кількості поту. Не дивлячись на високі температури, така тканина повинна дихати, та пропускати повітря, щоб людина комфортно себе почувала під час роботи. Варто розуміти, що не існує поганих або хороших тканин. Головна особливість у тому, щоб правильно обрати тип тканини для відповідної діяльності. При виборі полотна враховують температуру, при якій працює робітник, вологість, а також дію пилу, мастил чи агресивних хімічних речовин.

Широкий асортимент тканин для виготовлення спецодягу пропонує компанія STG, яка працює на ринку з 2006 року. Від початку свого створення, компанія поставляла тканини для спецодягу з різних країн. Тепер STG - це справжній законодавець моди при створенні спецодягу для металургів, працівників лабораторій та хімічної промисловості. Компанія співпрацює з заводами Норвегії, Польщі та східних країн, які відомі завдяки виготовленню високоякісного полотна. На цих підприємствах використовують спеціальне плетіння з армуючими нитками, які додають міцності. Полотно покривають спеціальним шаром, який захищає тіло робітника від дії агресивних компонентів та розчинів. Деякі з тканин відштовхують воду.

 

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися