Кременчуцька газета
Середа, 24 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

«Хоч якийсь вже рух почався»: підприємець Бєлкіна, яка виконує по місту багато роботи за бюджетні кошти, нарешті найняла працівників

10 травня 2024 14:20

«Так що нехай вони попрацюють з Бабкіною, щоб вона і скажуть, що трьох чоловік недостатньо на ті три об'єкти, які вона зараз виконує. Тобто, там повинна бути більша кількість людей».

Сьогодні у Полтавській обласній військовій адміністрації відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Головував на засіданні перший заступник начальника ОВА Богдан Корольчук. Серед питань порядку денного було, зокрема, питання про закупівлю послуг з капітального ремонту зупинок громадського транспорту: «Будинок Чуркіна» (у бік вулиці Павла Чубинського) по вул. Івана Приходька, 40, «Вулиця Миру» вулиця Миру (у бік 1-го Піщаного тупику), «Школа №29» (з міста в бік вулиці Василя Сухомлинського) по вул. Республіканській, 80, «Школа №29» (у місто в бік вулиці Єгорова) по вул. Республіканській, 41. Замовник – Комунальне Підприємство «Благоустрій Кременчука» (UA-2024-04-17-007912-a, UA-2024-04-17-007807-a, UA-2024-04-17-007705-a, UA-2024-04-17-007570-a).

Начальник Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Ірина Салогуб розповіла, що очікує на відповідні документи від комунального підприємства.

«Тільки будуть документи, ми їх опрацюємо і тоді вже на наступному засіданні зробимо свої висновки»,- заявила пані Салогуб.

Заступник міського голови Кременчука Іван Москалик заявив, що комунальне підприємство отримало запит на документи ввечері 8 травня і обов’язково їх надасть.

Виконувач обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області Алла Рябкова також зажадала отримання документів від КП «Благоустрій Кременчука».

Разом з цим вона заявила, що у порівнянні з попереднім засіданням підприємець Бєлкіна, яка виграла тендер, прийняла на роботу трьох працівників.

«Хоч якийсь вже рух почався. За них сплачено необхідні податки – 1 тис 500 грн ПДФО.

Так що нехай вони попрацюють з Бєлкіною, щоб вона і сказала, що трьох чоловік недостатньо на ті три об'єкти, які вона зараз виконує. Тобто, там повинна бути більша кількість людей», - сказала А.Рябкова.

Богдан Корольчук, резюмуючи розгляд питання, заявив, що контролюючі служби чекають від комунального підприємства документів і тоді питання розглянуть на наступному засіданні.

На наступному засіданні, також після отримання відповідних документів, буде розглянуте питання про закупівлю послуг з благоустрою зеленої зони між житловими будинками №40-А та 42-А на вул. Правобережній у Кременчуці та про закупівлю товарів для господарства комунальним підприємством «Благоустрій Кременчука» (UA-2024-04-24-012360-a, UA-2024-04-24-002861-a).

Нагадаємо, Бордюри у Кременчуці, які коштують мільйони, вже кришаться

"Під час  війни хату не білять. Її захищають" - кременчужани розкритикували роботи з побілки бордюрів, які проводить "Благоустрій Кременчука"

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися