Кременчуцька газета
Середа, 7 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Хотіли усунути мера з посади: двох голосів не вистачило світловодським депутатам

24 липня 2019 13:05

Пройшла сесія міськради.

Шістдесят дев’ята сесія Світловодської міської ради сьомого скликання розпочалася 23 липня о 10.00. У залі не було де яблуку впасти! Громадських активістів прийшло так багато, що 29 депутатам не вистачило місць. Врешті, розібралися зі стільцями і розпочали пленарне засідання, передає svetlovodsk.com.ua.

Головував на сесії секретар ради Юрій Сапянов, який повідомив, що бачив міського голову Валентина Козярчука у понеділок. Козярчук повідомив, що продовжує лікуватися, тож сесію доручив провести секретарю.

Депутати додали до порядку денного кілька проектів рішень та зробили перестановку у черговості питань. Першим розглянули Звернення до Президента України (автором проекту був Олександр Молчанов) щодо законності чи протизаконності СП ТОВ «Світловодськпобут». Рішення ухвалили.

Другим Анатолій Кучугурний запропонував розглянути проект рішення про створення міжвідомчої комісії щодо реформування медицини у місті. Створили.

Третім розглянули проект рішення Анатолія Шаповала «Про створення тимчасової контрольної комісії міської ради». Рішення підтримала більшість депутатів.

Четвертим розглянули питання створення Комунального некомерційного підприємства «Світловодська центральна районна лікарня» Світловодської міської ради.

За пропозицією Віталія Тетяниченка п’ятим розглянули його проект рішення «Про дострокове припинення повноважень міського голови Козярчука В.В.». За вимогою закону з цього питання провели таємне голосування, попередньо обравши лічильну комісію під головуванням Анатолія Кучугурного. 23 депутати взяли участь у процедурі, решта (а це були прибічники мера) навіть не підходила до скриньки. У підсумку: 21 — «за» припинення повноважень міського голови, 2 — утрималися. От цих двох голосів і не вистачило для ухвалення рішення.

З конструктиву — все. Спробували затвердити міську цільову програму «Доступна та якісна медицина на 2019-2021 роки» та внести зміни до затвердженої програми соціального захисту населення міста. Не вдалося.

Оголошено перерву до 10:00 25 липня (четвер).
 

 

За інформацією джерела

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися