Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 30 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Хотів легких грошей: у Кременчуці покарали чоловіка, який скористався чужою карткою

24 липня 2022 18:00

Судова справа.

Нещодавно Автозаводський районний суд м. Кременчука під головуванням судді Оксани Пальчик у відкритому судовомузасіданні в м.Кременчуці розглянув кримінальне провадження по обвинуваченню раніше не судимого уродженця с. Попівка, Онуфріївського району, Кіровоградської області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

2 травня 2022 року близько 14 год. 18 хв бвинувачений біля банкомату АТ «Полтава-Банк» на вул. Першотравневій, буд. 43, на підлозі помітив банківську картку АТ «Полтава-банк» із функцією «PayPass» (безконтактна технологія оплати). Чоловік діючи з прямим умислом, усвідомлючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи та бажаючи їх настання, шляхом вільного доступу, таємно, з корисливих мотивів, викрав з банківської картки АТ «Полтава-банк» грошові кошти, розрахувавшись з нею за придбані товари в магазині «АТБ Маркет», аптеці «Подорожник» та магазині «Ярмарок»,  чим завдав потерпілому шкоди на загальну суму 2 тис 711 грн. 89 коп.

Допитаний по суті обвинувачення свою вину у вчиненні злочину, що йому інкримінується визнав повністю, пояснивши про обставини що відповідають вступній частині вироку.

Суд ухвалив обвинуваченого визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.185 КК України і призначити йому покарання у виді 5 років позбавлення волі.

На підставіст. 75 КК України звільнити чоловіка від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк на один рік, поклавши відповідно дост. 76 КК Україниобов`язки: періодично з`являтисядля реєстраціїдо уповноваженого органу зпитань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги черезАвтозаводський районний суд м. Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо вирок ухвалено без виклику особи, яка його оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.

 

Антоніна Озерна


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися