Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Хто керуватиме «Укртатнафтою»: склад наглядової ради

8 листопада 2022 18:15

 

Стратегічно важливі підприємства ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Укртатнафта», АТ «Мотор Січ», ПрАТ «АвтоКрАЗ» і ПрАТ «Запоріжтрансформатор» передано в управління Міністерства оборони до завершення військового стану.

На сьогодні вже затверджено новий склад наглядових рад нещодавно примусово відчужених в управління державі. Про це enkorr повідомило джерело в уряді.

Зокрема, зі слів співрозмовника видання, до наглядової ради ПАТ «Укртатнафти» були призначені:

  1. Сафаров Фарід Каміл огли, заступник міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. До цього Сафаров працював генеральним директором департаменту цифрової інфраструктури транспортних і поштових послуг у Міністерстві інфраструктури України.
  2. Батова Ольга Ігорівна, з лютого по серпень 2022 року в.о голови Фонду державного майна України. З грудня 2021 року обіймала посаду першого заступника голови фонду Держмайна. 
  3. Іллін Арсен Валерійович, член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. У 2019-2020 роках був директором ПрАТ «Карпатська рудна компанія», яка займається добуванням руд кольорових металів, і ТОВ «Західна геолого-розвідувальна компанія». Обидві входять у кіпрську групу Avellana Gold – єдине золотовидобувне виробництво в Україні.
  4. Смолін Андрій, керівник українського представництва тієї ж Avellana Gold. На сайті компанії вказано, що вона займається розвідкою і розробкою мінеральних ресурсів, переважно в Україні й сусідніх країнах Східної Європи.
  5. Павлов Дмитро (у відкритих джерелах інформація відсутня).

Раніше у наглядову раду «Укртатнафти» входили Євген Бакулiн (голова НР), Валентин Франчук, Едуард Швидкий, Костянтин Бородiн, Олександр Лазорко, Ігор Коломойський, Сергiй Глушко, Геннадiй Боголюбов, Олександр Ярославський і Михайло Кiперман.

«По завершенню військового стану, згідно з вимогами закону, акції (підприємств – ek.) буде або повернуто власникам, або відшкодовано їхню вартість», — зазначила Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), рішенням якої акції було відчужено на користь держави, у прес-релізі ввечері 7 листопада без зазначення будь-яких інших деталей.

Довідка  enkorr

«Укртатнафта» володіє найбільшим НПЗ у Кременчуці. Понад 56% акцій належали структурам групи «Приват» і Олександра Ярославського, 43% акцій перебували у власності НАК «Нафтогаз України».

 

enkorr.ua/

Фото nashigroshi.org


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися