Кременчуцька газета
Вівторок, 26 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Хто від партії «Слуга народу» затверджений кандидатами в нардепи по округах Полтавщини: повний список (Доповнено)

13 червня 2019 08:35

Якщо ви не згодні з позицією партії і у вас є дані, які підтвердять, що кандидати не гідні бути у списку партії чи то мажоритарними кандидатами, то пишіть керівництву «Слуги народу» про це.

Кременчуцька газета отримала список кандидатів від партії «Слуга народу» по округах Полтавщини.

У Полтаві по округу №144 (Подільський, Шевченківський райони Полтави) кандидатом затверджено Дмитра Нальотова.

Як пише видання «Полтавщина» 34-річний підприємець Дмитро Нальотов — співзасновник ГО «Полтавська платформа», співвласник компаній «Активна країна» та «Activity». За класифікатором видів економічної діяльності підприємець займається атракціонами та тематичними парками. Дмитро Нальотов має мотузкові парки у Києві.

По округу № 145 (Київський район Полтави, Котелевський, Полтавський райони) - Андрія Бобляха.

34-річний підприємець Андрій Боблях працює у студії «Doubleyou», яка об’єднує дві гумористичні студії Manhattan та СМТ. «Резиденти» студії займаються гумором, проведенням весіль, корпоративів, днів народжень. Вони постійно беруть участь у проектах «Ліга сміху» та «Розсміши коміка». Окрім цього займаються концертною діяльністю та є авторами скетч-комів та передач на різних каналах.

Андрій Боблях мешкає у Київському районі Полтави, а у самому обласному центрі проживає вже 6 років.

Андрій вже мав досвід виборів до парламенту в 2012 році, як член СПУ. Його кандидатуру поставили на 146 місце у партійному списку.

По округу № 146 з центром у Кременчуці затверджено кандидатуру Фелікса Уріна. 

За даними «Полтавщини», Фелікс Урін з травня 2017 року був керівником Полтавська Регіональна Організація Політичної партії «Соціальна справедливість». Лідером політичної партії є Алла Шлапак, яка була членом команди колишнього мера Києва Леоніда Черновецького. Ф.Урін вийшов з лав цієї партії у грудні 2018 року і це рішення нещодавно було затверджене на з’їзді партії.

 

По округу № 147 (центр у Миргороді) партійцями затверджена кандидатура Сергія Дудника він же Сергій Розумовський.

За нашою інформацією він хотів балотуватися по Кременчуцькому округу №146, але зараз став кандидатом по округу №147 (м. Миргород, Диканський, Зіньківський, Миргородський, Решетилівський, Шишацький райони).

Поки нам не зрозуміло, як він планує фінансувати свою виборчу компанію, адже підтверджених джерел доходу ми НЕ знайшли. Мало того, в який фінансової самостійності кандидата можна говорити, якщо він шукає роботу на сайті work.ua?! Можливо, кандидат приховує джерела фінансування!

С.Дуднік починав громадську діяльність з роботи в Молодіжному парламенті міста Кременчука. Це проект чинного мера Кременчука Віталія Малецького та одного з основних опонентів «Слуги народу» по Кременчуцькому округу - народного депутата-тушки, зараз фракція  «Відродження» Юрія Шаповалова.

Є висока ймовірність, що саме Ю.Шаповал впровадив С.Дудніка в структуру пропрезидентської партії для отримання оперативної та конфіденційної інформації про технології роботи на мажоритарних округах.

Варто зазначити, що у С.Дудніка особливо не помічено досягнень (громадських, соціальних, професійних, в бізнесі). Відповідного досвіду роботи (тільки журналістська діяльність) і освіти (філолог за фахом) для ефективної законотворчої роботи, схоже, він не має!

У суспільно-політичному житті регіону С.Дуднік значущої ролі не грав, навіть серед його професійного середовища (журналістів) характеризується посередньо, як людина, що пробує себе в різних напрямках, але не досяг особливо великих результатів.

Відомо, що він працював тамадою.

Варто відзначити, що він притягувався до адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, в тому числі за керування автомобілем з несправностями, що могло спричинити серйозні наслідки для оточуючих.

Вивчивши тільки ті дані, які ми змогли знайти, виникає питання про те, як С.Дуднік став кандидатом по партії «Слуга народу», тим більше, що на території округу №147 він не проживав і, схоже, шансів на перемогу не має.

 

По округу № 148 (центр у Лубнах) члени партії «Слуга народу» висуватимуть журналістку, керівника ГО «Наша спільна справа» Анастасію Ляшенко.

По округу № 149 (Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Машівський, Новосанжарський, Чутівський райони). Обговорюється кандидатура керівника ТОВ «Полтавабудсервіс плюс» та заступника голови Асоціації «Дорожники Полтавщини» Костянтина Касая.

По округ №150 (Горішні Плавні, частина Автозаводського району Кременчука) затверджена кандидатура Олексія Мовчана. 

Це племінник нинішнього нардепа-тушки Юрія Шаповалова, друг нинішнього мера Кременчука Віталія Малецького  - Олексій Мовчан.

Зовсім нещодавно він пройшов у ТОП-50 учасників проекту «Нові лідери». У соцмережах Мовчан написав, що прагне зробити Україну багатшою завдяки сервісу ProZorro. Продажі. Зазначимо, що цей сервіс допомагає комунальним та державним структурам продавати старе обладнання, яке зазвичай просто викидали на смітник. Така собі монетизація металобрухту, яка, хоч і приносить копійчину в бюджет, але навряд чи зможе допомогти зробити Україну багатшою, поки її розкрадають такі люди, як рідний дядько Олексія.

Нагадаємо, влітку 2015 року ЗМІ Кременчука взяли участь у рейді з пошуку незаконних забудов у прибережній зоні Дніпра.

Виявилося, що лівий берег за «Нібулоном» (перевантажувальний термінал на Першому Занасипу) вже на той час обріс котеджами, мов грибами, власниками яких є місцеві можновладці. І це попри те, що будуватися у прибережній зоні (на захисних смугах водойм) забороняє чинне законодавство України. Та порушення законів аніскільки не хвилювало чиновників. Які можуть бути хвилювання, коли твій сусід-порушник – нардеп?

Впевнитися у тому, що один із будинків у природоохоронній зоні належить сімейству Шаповалова, стало можливим приблизно через тиждень після рейду, коли про незаконну забудову заговорили у стінах мерії.

Йдеться про ділянку у 1,2 га по вулиці Флотській, 10, яку з 2010 по грудень 2015 року орендувало приватне підприємство «Апілак». Звісно, можна було б сподіватися, що по закінченні строку договору оренди кременчужани знову отримали б вільний доступ до Дніпра, якби не два «але». Перше – під час рейду журналісти помітили на ділянці будівництво, друге – ділянка, схоже, була самовільно розширена.

Засновником компанії «Апілак» виявилася Ірина Мовчан, яка також керувала компанією «Сав-юр», зареєстрованою за тією ж адресою, що і магазин «Фокстрот», яким раніше керував нардеп Шаповалов. Зрештою журналісти з’ясували, що Ірина Мовчан – сестра нардепа та мати Олексія Мовчана. Підтвердженням стали фотографії у соцмережах, де нардеп бажає щастя своєму племіннику, тобто сину Ірини Мовчан. Сам нардеп зазначив, що маєток є базою відпочинку, де він буває у якості гостя, бо близько знайомий з директором компанії, який орендує ділянку.

Тобто, тільки уявіть: народний обранець, який має захищати майно громади, міста, держави, відкрито говорить, що буває у незаконно розбудованому маєтку, практично визнаючи махінації з природними ресурсами у вигляді отриманих неправомірних преференцій та нецільового використання землі.

По округу №151 (центр у Лохвиці) «Слугу народу» представлятиме кременчужанин Максим Березін.

Нагадаємо, рішенням судді Автозаводського райсуду Діни Андрієць міськвідділ поліції повинен внести до єдиного реєстру досудових розслідувань справу стосовно керівництва комунального підприємства «Муніципальна поліція» і розслідувати її. Про це повідомляє головний «Свободівець» Кременчука Костянтин Красовський, який раніше звернувся в поліцію з відповідною заявою, проте поліція вносити дані відомості в ЕРДР відмовилася.

К.Красовський звернувся до суду і суд зобов'язав поліцію внести відомості в ЕРДР і розслідувати справу. Як осказалось, до К.Красовський звернувся городянин і повідомив, що директор КП «Муніципальна поліція» порушує Закон: отримує гроші за фіктивно працевлаштованих працівників і здійснює ряд інших правопорушень.

Ось тепер і подумайте, як люди Шаповалова окуповуватимуть партію Президента Зеленського. 

Проте в партії «Слуга народу» заявляють про початок постпраймерізу. Політсила закликає українців перевірити її виборчий список. Про це повідомляється на сторінці політсили у фейсбуці.

«Якщо ви вважаєте, що хтось з претендентів до виборчого списку не гідний бути у ньому та на це є об'єктивні причини, напишіть нам про це!» – зазначають у партії.

Тож, якщо ви не згодні з позицією партії і у вас є дані, які підтвердять, що кандидати не гідні бути у списку партії чи то мажоритарними кандидатами, то пишіть керівництву «Слуги народу» про це у фейсбуці.

 

 

Марина Соловей

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися