Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Хто, як вміє, так і посилає: чому в обласному лабораторному центрі створюється черга з проведенням ПЛР-тестування

 

1 травня 2020 12:30

В наказах відомства чітко прописані категорії і, і згідно з визначенням категорій пацієнтів лаборанти першочергово і роблять аналізи. А якщо в направленні все змішано, то це лише ускладнює роботу лаборантів.

 

Директор департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак сьогодні, не дивлячись на святковий день, провір селекторну нараду з керівниками мед установ області і розкритикував багатьох з них за неякісну роботу, через що  в обласному лабораторному центрі створюється черга з проведенням ПЛР-тестування.

За даними самих керівників мед установ регіону, керманич медичної галузі Полтавщини поїхав зранку до лабораторії і був вкрай здивований виконавчою дисципліною лікарів.

Він розповів, що кожен лікар, як захоче, так і пише направлення в лабораторію на аналіз ПЛР-тестування, і не притримується діючих наказів.

При цьому В.Лисак похвалив лікарів кременчуцьких поліклінік №2 та 3, де направлення виписуються чітко, як треба: першочерговий аналіз, аналіз контактного з хворим, повторний аналіз та інше.

Разом з тим він посварив лікарів лікарні «Кременчуцька», де не дотримуються наказів, а це спотворює чергу в лабораторії.

В.Лисак каже, що деякі пишуть у направленні , що аналіз взято у підозрілого на коронавірус пацієнта, який є контактним із захворівшим, а ще й зазначають, що це повторний аналіз. Лаборанти в такому направленні можуть голову зламати аби з’ясувати, який же пацієнт здав аналіз – з підозрою на коронавірус, чи то контактний чи вже той, що йде на поправку.  

Директор департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак каже, що в наказах відомства чітко прописані категорії і, і згідно з визначенням категорій пацієнтів лаборанти першочергово і роблять аналізи. А якщо в направленні все змішано, то це лише ускладнює роботу лаборантів.

В.Лисак попрохав керівників медзакладів Полтавщини вивчити відомчі накази і навести лад із направленнями на аналізи до ПЛР-лабораторії.

Він також заявив, що завтра знову відвідає лабораторію і в разі виявлення не правильно оформлених направлень буде телефонувати керівнику медустанови, де виписано такі аналізи  і вчити його робити все правильно.

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися