Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 27 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Хто ж купляв нові меблі на КП «Теплоенерго»? Знову винні «попєрєднікі»?

 

9 січня 2018 15:10
Хто ж купляв нові меблі на КП «Теплоенерго»? Знову винні «попєрєднікі»?

Мер Кременчука переконує журналістів, що нова фінансова директорка меблі не закупала.

Сьогодні на брифінгу для ЗМІ кременчуцькі журналісти поставили меру Кременчука Віталію Малецькому не одне запитання щодо діяльності комунального підприємства «Теплоенерго».

Передусім журналістів цікавила доля нових тарифів на тепло і гарячу воду, яку запровадили восени торік, а їх формування не сподобалося «комісії Гройсмана».

Цього разу В.Малецький підтвердив, що офіційні результати комісії вже отримав.

«Перегляд документів готуються по всім процедурам, затвердженим законодавством», - зазначив він.

Далі журналісти поцікавились, чому тариф на теплову енергію в Полтаві нижчий, ніж у Кременчуці. На це Віталій Малецький зробив припущення, що його у полтаві не переглядали. А далі зізнався, що полтавське підприємство працює краще ніж кременчуцьке.

«У Полтаві інша структура: там комунальне підприємство обласної ради. Воно працювало ефективніше, відверто скажу, чим наше «Теплоенерго». Там коли був їхній керівник, який зараз пішов  в Київ працювати, вони замінили обладнання більшості котелень, замінили багато комунікацій. Він зробив багато чого, щоб модернізувати (системи -ред.) і це дало ефект. Роботи проводили,як за кошти облбюджету і міжнародної технічної допомоги. А в Кременчуці, на жаль, наш керівник вважав, що йому це не потрібно», - зазначив мер.

Він пообіцяв, що у Кременчуці таки проаналізують полтавські тарифи на тепло.

Далі ж журналісти поцікавилися фактом закупівлі КП «Теплоенерго» нових меблів при тому, що фінансовий стан підприємства залишає бажати кращого, а працівникам не вистачає коштів на зарплату.

«Теплоенерго» по результатам своєї  роботи не може  закуповувати меблі. Зараз там працює наша внутрішня служба аудиту. Виявляють порушення. І ось про одне з порушень. Наприклад, там секретар працювала радником керівника. Відповідно отримувала вищу зарплату. Це порушення виявила новий фінансовий директор. І на жаль, таких порушень багато. Її  (нової фін директорки-ред.) завдання зменшувати собівартість теплової енергії. Тож меблі, напевно , закуплені до її приходу», - переконував всіх мер.

Та на це депутат Оксана Піддубна зауважила, що нові меблі таки закуплені після її приходу. Мер на це не відреагував, і швиденько перейшов до відповіді на  наступне запитання журналістів, а саме  – на скільки може зменшитися тариф на тепло для споживачів КП «Теплоенерго». І тут стало зрозуміло, що йдеться про ті ж «дві копійки», озвучені раніше на сесії Кременчуцької міської ради

«Ми приблизно підрахували, то виходить  сума,  про яку говорили раніше. Бо порушення виявили (комісія з Кабміну - ред.) мінімальні: сплата внеску до Асоціації комунальних підприємств України профспілкові. Якщо брати питомі витрати (у складовій тарифу на тепло – ред.), то перерахунки потрібно узгоджувати з облдержадміністрацією», - зазначив мер.

Нагадаємо, депутатка Піддубна з’ясовувала, скільки коштують меблі в кабінеті нещодавно призначеної фіндиректорки Інни Зацепіної, та яку зарплату вона отримує. 

Також у листопаді минулого року колективу комунального підприємства «Теплоенерго» представили нового заступника директора підприємства, який буде займатися фінансами.

Наприкінці жовтня цього року раптово помер замдиректора комунального підприємства «Теплоенерго» Андрій Клименко. 

 

 Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися