Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 28 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

І знову «перфекціонізм»: скандальну справу по садківській школі «Шаповалової та Карягіної проти Єгорових» закрили

 

5 сентября 2019 14:40

 Заявниця подала заяву.

У Крюківському районному суді під головуванням судді Василя Хіневича завершився розгляд скандальної справи за цивільним позовом Людмили Шаповалової до Ліани та Вадима Єгорових про захист честі, гідності та ділової репутації представників Громадської організації «Комітет по захисту конституційних прав громадян «Вибір».

Суддя закрив справу на підставі заяви про недоцільність розгляду, яка надійшла від голови Громадської організації «Комітет по захисту конституційних прав громадян «Вибір»Людмили Шаповалової.

У ній заявниця висловила ряд претензії. Зокрема нагадала, що справа на розгляд в Крюківський районний суд надійшла в квітні 2019 року, а станом на 5 вересня 2019 року, перед тим розглядалась в Кременчуцькому райсуді, до роботи якого були в заявниці претензії.

Зараз же  Л. Шаповалова надійшла висновку, щодо недоцільності подальшого розгляду справи за її позовом.

Є претензії до роботи адвоката Анатолія Кононенка, самого Крюківського райсуду.

Та головне, чому позивачка вважає, що потрібно припинити розгляд цієї справи полягає в тому, що відповідачка в соцмережі назвала себе «перфекціоністкою». Позивачка стверджує, що навіть зверталась за консультацією до психологів, надаючи матеріали із сторінки Ліани Євгорової. І психологи розповіли Л. Шаповаловій, що «перфекціоністи» є важкими соціумами. І так, як Л.Шаповалова зверталась до судді Хіневича із заявою встановлення хвороби в відаповідачки, а він відмовив, то тепер сама Л.Шаповалова наполягає на припиненні розгляду справи. Бо не хоче судитися, на її думку, із хворою людиною. 

Варто відзначити, що на минулому засіданні, яке відбулось 5 серпня теж згадували перфекціонізм. Читайте: Дуля з-під столу та перфекціонізм, як прояв психічного відхилення: судове засідання скандальної справи «Шаповалової та Карягіної проти Єгорових» продовжилося

Довідка.

Перфекціонізм — віра в те, що ідеал може та мусить бути досягнутим. У патологічній формі є неприйняттям усього неідеального та загалом схильністю вважати його нездоровим. Проявляється бажанням робити все лише найкращим чином.

Зазначимо, до Крюківського райсуду дану справу вже розглядали у Автозаводському та Кременчуцькому районних судах.

Представники комітету вважають, що Єгорови безпідставно образили їх та впливали на членів комісії, яка розглядала скандал в школі в селі Садки.

Зазначимо, до Крюківського райсуду дану справу вже розглядали у Автозаводському та Кременчуцькому районних судах.

Представники комітету вважають, що Єгорови безпідставно образили їх та впливали на членів комісії, яка розглядала скандал в школі в селі Садки.

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться