Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 27 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

І знову про страшну пустку в Крюкові «Троянду»: депутати активізуються у пошуках нового балансоутримувача

21 февраля 2019 14:55

Роками будівля руйнується, а її не можуть передати з балансу на баланс.

Сьогодні, 21 лютого, на сесії Кременчуцької міськради, депутати озвучили звернення  до Національної поліції України про передачу до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука нерухомого майна.

Йдеться про будівлю колишнього будинку побуту «Троянда», що у Крюкові. Будівля знаходиться в жахливому стані – там практично самі руїни. І на тих же сесіях міської ради депутати не раз нагадували міській владі: треба з нею щось робити.

В управлінні міського майна зазначають: будівля по вул. І.Приходька, буд. 89 в м. Кременчуці є нежитловою триповерховою будівлею, яка обліковувалась на балансі ВАТ «Кременчуцький сталеливарний завод» як будинок побуту «Троянда». Під час створення акціонерного товариства даний об’єкт не увійшов до статутного фонду підприємства, залишившись у державній власності.

З метою забезпечення комунально-побутових і соціально-культурних потреб міста 10.06.1999 року Кременчуцькою міською радою було прийнято рішення «Про клопотання щодо передачі у комунальну власність міста Кременчука об’єктів державної власності».

 У 2000 році вказана будівля, знаходячись у задовільному стані, на виконання спільного наказу Фонду державного майна України та Міністерства внутрішніх справ була передана до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України в користування Крюківському РВ Кременчуцького МУ УМВС України в Полтавській області.

З 2000 року будівля не використовувалась за призначенням, не охоронялась, внаслідок чого знаходиться в напів-зруйнованому стані і її технічний стан потребує негайного прийняття рішення щодо подальшого використання. На неодноразові звернення виконавчого комітету.

В 2004 році об’єкт двічі виставлявся на аукціони, та не був проданий, тому відповідно до вимог чинного законодавства може бути переданий до комунальної власності міста. У зв’язку з відсутністю потреби у використанні даного об’єкту Кременчуцьким міським відділом поліції як адміністративним приміщенням, відсутністю коштів на відновлення будівлі, Кременчуцька міська рада неодноразово піднімала питання щодо передачі будівлі з державної до комунальної власності міста.

У 2016 році  міська раді дали згоду на передачу будівлі  «Троянди» комунальної власності територіальної громади міста. У квітні того ж року рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області була надана згода на передачу даної будівлі з державної до комунальної власності міста. З дати прийняття рішення питання залишається невирішеним.

У зв’язку з реорганізацією територіальних підрозділів Міністерства внутрішніх справ та створенням підрозділів Національної поліції України усе нерухоме майно (в т.ч. будівлю по вул. Івана Приходька) зі сфери управління Міністерства внутрішніх справ планується передати до сфери  управління Національної поліції України.

Тож тепер депутати направлять зверення вже до  Національної поліцієї України, щодо визначення нового балансоутримувача.

На сесії таке рішення підтримали.

Нагадаємо, зруйнований будинок побуту «Троянда» хочуть демонтувати, а територію - віддати під забудову

Онлайн-трансляція: ХХV сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання 21 лютого 2019 року.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться