Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

І знову за землю чвари: кременчуцькі учасники АТО здивовані, кому минулоріч влада виділила землю без черги та жеребкування

 

28 липня 2021 16:00

За попередньою інформацією, минулоріч отримали земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво 14 осіб.

Земля стала товаром, тому скандалів навколо цієї теми тепер буде хоч відбавляй. І якщо днями ми писали, що лідера ГО «Кремінь – АТО» Сергія Полюховича звинувачують у махінаціях із землями учасників АТО, то тепер чергова фаза чергового непорозуміння.

До редакції «Кременчуцької газети» звернулися учасники АТО, які повідомили, що ветеранську спільноту цікавить, хто без черги та жеребкування отримав від місцевої влади земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва в 2020 році!?

«На даний час у Кременчуцьку міську раду за період 7 років подано 1187 заяв, які чекають розглядів від ветеранів війни АТО/ООС на отримання земельних ділянок різного цільового призначення. Відповідно до пункту 14 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасники бойових дій мають пільги на першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівни­цтва, садівництва і городництва! Більшість заяв було написано на отримання землі на вул. Чумацький Шлях, але вони чекають, за повідомленням міської ради, у коригуванні та оформленні графічного містобудування та встановлення меж.

Проте, за спостереженнями ветеранів АТО/ООС у місті відбуваються незрозумілі речі з отриманням землі... Востаннє жеребкування по отриманню земельних ділянок під цільові призначення прозоро проводилося в 2017 році...

Випадково при пошуку ділянок ми з’ясували, що у 2020 році 16 осіб отримали земельні ділянки під індивідуальну забудову житлових будинків на вул. Чумацький Шлях, хоча у міській раді наголошують, що там поки що не можливо отримати землю у зв'язку із встановленням меж та отриманням якихось дозволів!

Хто ці особи, що отримували та отримують земельні ділянки, без так званого жеребкування, яке теж суперечить чиному законодавству!? Можливо міська рада має 2 черги на отримання земельних ділянок?

Хто ці люди, хто ці ветерани війни, які без черги та жеребкування отримують землю і якими способами та схемами у них це виходить, коли більшості ветеранів війни, які стоять у чергах з 2014 року, влада відмовляє у їх правах, посилаючись на відсутність вільної землі у місті Кременчук та годуючи обіцяними в отримані землі...

Виходить, у міській раді м. Кременчук можуть давати оцінку кожному ветерану війни та надавати їм відповідні надумані «статуси – привілегії»?! Можливо це відбувається із поданням деяких громадських организацій міста? Питання залишається відкритим! Дуже прикро, що так відбувається і коли нарешті припиниться ця анархія у місті та будуть рахуватися із Захисниками України!?»,- сказано у зверненні учасників АТО.

«Кременчуцька газета» почала розбиратися у цьому питанні.

За попередньою інформацією, минулоріч отримали земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво 14 осіб. В коридорах влади кажуть, що це зроблено на законних підставах, адже є позачергові та першочергові списки.

До перших входять члени родин загиблих в зоні АТО/ООС, а до другого - ті, хто має великі заслуги. Як саме це визначити, поки не ясно. Однак зрозуміло, що саме цим двом категоріям людей влада, винайшовши земельні ділянки, надавала їх без жеребкування і поза чергою, але при погодженні з відповідною робочою групою.  Саме така процедура зараз існує у місті.

Хто ж так отримав ділянки,  нам поки не повідомили. Тому «Кременчуцька газета» вже написала відповідний запит на ім’я міського голови Кременчука ВІталія Малецького.

«До редакції  «Кременчуцької газети» звернулися учасники АТО/ООС, яких цікавить питання стосовно того, хто у 2020 році без черги та жеребкування отримав земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва.

Вивчаючи документацію, ми зрозуміли, що так могли отримати землю лише ті містяни, які стоять на позачерговій черзі та першочерговій ( за рішенням членів робочої групи).

... просимо надати редакції дані  ( із зазначенням ПІП, категорії громадян, адреси отриманої земельної ділянки), хто у 2020 та 2021 роках без черги та жеребкування отримав земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва»,- сказано у запиті.

Отримавши відповідь на нього, ми неодмінно проінформуємо наших читачів.

Нагадаємо, Лідера ГО «Кремінь – АТО» Полюховича звинувачують у махінаціях із землями учасників АТО

 

 

Клим Соколов

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися