Кременчуцька газета
Неділя, 25 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Ігор Шайхет, Андрій Стріхарський: цифрові платежі як ключ до розвитку бізнесу у сучасному світі

30 листопада 2023 16:10

Ненадійні та повільні платіжні процедури можуть істотно вплинути на розвиток бізнесу. Адже якщо ваша компанія досі покладається на дебіторську та кредиторську заборгованість, а також на паперові чеки, то зараз саме час задуматись про впровадження сучасних рішень для цифрових платежів. Бізнес-аналітик Ігор Шайхет вважає, що це не лише покращить безпеку фінансової діяльності, а й підвищить ефективність усіх транзакцій.

Згідно з недавнім дослідженням від Juniper Research, світові транзакції з використанням цифрових карток продовжують стрімко зростати. Прогнозується, що вони збільшаться з 28 мільярдів у 2022 році до приголомшливих 121 мільярда у 2027 році. Експерт з фінтеху Андрій Стріхарський зазначає, що 72% доходів від транзакцій із цифровими картками B2B будуть припадати на США.

Обидва фахівці говорять про те, що перехід до цифрових платежів стає невід'ємною частиною світової бізнес-практики. Вони пропонують розглянути кілька ключових переваг цифрових платежів для бізнесу.

Переваги наскрізного оцифрування платежів для зростання бізнесу – Шайхет Ігор

За допомогою наскрізного оцифрування платежів можна повністю перевести бізнес у цифровий простір, що призведе до радикальних змін у процесах та операціях.

За словами Шайхета Ігоря Олеговича, принципово новий підхід до цифрової трансформації дає банкам можливість ефективно організувати свою роботу, сфокусувавшись на інтересах клієнтів та бізнесу. Представниця бізнесу Аліса Гордієнко стверджує, що завдяки швидким, безпечним та надійним рішенням для цифрових платежів, цільовим клієнтам пропонують прозорі та ефективні способи оплати. Вона вважає, що це зміцнює довіру до компанії та узгоджує цілі зростання з її амбіціями.

Наскрізне оцифрування також є ключовим інструментом для вирішення різних проблем, пов'язаних із цифровою трансформацією у фінансових організаціях.

- Це покращує операційну ефективність, робить банківські послуги більш доступними та простими для клієнтів, - коментує Ігор Шайхет.

Андрій Стріхарський: безпечні та ефективні цифрові платежі - захист клієнтів та економія ресурсів

Сучасні інновації в галузі платіжних технологій гарантують зручний, безпечний досвід для клієнтів та знижують ризики шахрайства.

- Використання цифрових платіжних рішень включає передові методи шифрування та захисту даних, а також багатофакторну автентифікацію, що ускладнює спроби шахраїв поцупити кошти, - каже Андрій Стріхарський.

Різноманітність цифрових опцій, таких як віртуальні кредитні картки, забезпечує високий рівень безпеки. Це обмежує використання картки тільки для конкретного постачальника та суми, що зміцнює захист фінансової інформації користувачів.

- З власного досвіду можу сказати, що перехід на цифрові платежі сприяє економії коштів та ресурсів, адже це скорочує (а то й зовсім виключає) потребу у паперових чеках. А це, у свою чергу, призводить до зниження операційних витрат, пов'язаних з друком, утилізацією та доставкою, - ділиться своїми спостереженнями Аліса Гордієнко.

Експерт із фінтеху Андрій Стріхарський додає, що цифрові платежі дозволяють заощадити на комісіях. Вони зазвичай пропонують нижчі ставки на відміну від традиційних методів оплати.

Ігор Шайхет, Андрій Стріхарський: глобальне зростання цифрових платежів – двигун бізнесу в епоху цифрової екосистеми

Світовий бізнес переживає історичний момент завдяки стрімкому зростанню цифрових платіжних транзакцій. Шайхет Ігор повідомляє, що цьому сприяли такі ключові фактори:

  • активні урядові ініціативи у різних країнах,

  • широке поширення смартфонів та доступ до Інтернету,

  • популярність електронної комерції.

Андрій Стріхарський наголошує, що екосистема цифрових платежів швидко розширюється по всьому світу. Важливим двигуном цього зростання є інноваційні рішення у галузі FinTech. Ці технологічні компанії змінили правила гри. Вони надали бізнесу та споживачам неймовірні привілеї у сфері фінансових операцій.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися