Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 29 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

«Інтереси міста Світловодська відстояли у Києві!» – депутати міської ради

22 січня 2020 13:30

Утворюється Власівська громада, до якої увійде Павлівка з Вільним, ще три села Світловодського району область пропонує приєднати до Власівської громади, підсилюється Великоандрусівська громада, Світловодськ, як і очікувалося, залишається на самоті. З цим рішенням категорично не погодилися депутати міської ради, ухвалили власне рішення і поїхали з ним до Києва. 

Усвідомлюючи безрадісну перспективу розвитку міста за таким розподілом території Світловодщини, депутати міськради вирішили спробувати виправити ситуацію у Києві на рівні Міністерства розвитку громад та територій. З цією метою спочатку 20 січня скликали позачергову сесію, на якій ухвалили рішення про звернення до названого Міністерства та Кабміну, викладення позиції ради щодо адміністративно-територіального поділу Світловодщини, а саме: місто Світловодськ та Світловодський район – одна єдина громада з адміністративним центром у місті Світловодську, повідомлення про це рішення обласної державної адміністрації, всупереч рішенню  профільної міжвідомчої обласної робочої групи.

21 січня група депутатів у складі Віталія ТетяниченкаЮрія СапяноваАнатолія Кучугурного та Андрія Москаленка побувала у Міністерстві розвитку громад та територій одночасно з представниками Кіровоградської ОДА. Кожен з них отримав можливість висловити колективну думку. 

Результатами поїздки до Києва з редакцією поділився Віталій Тетяниченко. Депутат упевнений, що Світловодськ вдалося врятувати і, скоріше за все, громада міста і району ще буде мати додатковий час для розробки власних пропозицій. Він задоволений тим,  що до його ініціативи їхати до Києва негайно,  дослухалася решта депутатів і тим, що на їхньому боці виступили кілька відомих людей, зокрема знаний експерт Юрій Ганущак

Анатолій Кучугурний теж відгукнувся з дороги: 

«Світловодськ відстояли у Мінрегіоні! Сподіваємося, що все буде відбуватися у межах Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області, затвердженого Кабміном у 2017 році». 


  
Нагадаємо, що за Перспективним планом 2017 року мало того, що Власівка залишається зі Світловодськом, до Світловодської громади ще приєднуються території сільських рад: Павлівської, Великоскельовської, Миронівської та Озерської. Решта сіл району утворюють Глинську громаду. А крім цього, залишається Великоандрусівська громада…

Тож далі буде.

 

 

За матеріалами Вечірній Світловодськ

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися