Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Із кременчуцьких кранів тече вода хлорована із застосуванням активованого вугілля


25 июня 2019 17:30

У розподільній мережі міста посилений контроль за якістю та безпечністю питної води проводить центральна хіміко-бактеріологічна лабораторія КП «Кременчукводоканал».

Водоочисна станція комунального підприємства «Кременчукводоканал» для забезпечення населення якісною питною водою та запобігання виникненню епідеміологічної ситуації у місті перейшла на посилений режим хлорування з застосуванням активованого вугілля. Про це повідомили на сторінці підприємства у мережі Фейсбук.

Внаслідок цього при користуванні послугами водопостачання можливі відчутні зміни органолептичних показників якості питної води у споживачів - запаху та присмаку води тощо.

«Хіміко-бактеріологічна лабораторія питної води очисних споруд водопроводу здійснює посилений цілодобовий лабораторно-виробничий контроль якості та безпечності води, яка поступає з Кременчуцького водосховища на водоочисну станцію, контроль якості води на кожному технологічному етапі очищення води, контроль якості та безпечності води з резервуарів чистої води перед її надходженням у розподільну мережу міста», - йдеться у повідомленні.

У розподільній мережі міста посилений контроль за якістю та безпечністю питної води проводить центральна хіміко-бактеріологічна лабораторія КП «Кременчукводоканал».
На сьогоднішній день якість питної води відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».
При виникненні скарг щодо змін органолептичної якості питної води просимо повідомляти диспетчерську службу за тел.: +38 (0536) 74-70-70, +38 (067) 403-97-86, +38 (050) 027-59-84.
Нагадаємо, Кременчукводоканал запевняє, що воду, яку п'ють кременчужани, перевіряють щогодини.

 

 

Антоніна Озерна

За інформацією адміністрації КП «Кременчукводоканал»

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться