Кременчуцька газета
Середа, 21 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Із початку року ЦНАПи Полтавщини надали населенню понад 500 тис. послуг

15 листопада 2022 09:45

Наразі ЦНАПи працюють у 32 з 34 територіальних громад з населенням понад 10 тисяч мешканців.

 

На Полтавщині функціонує 50 центрів надання адміністративних послуг, 4 територіальні підрозділи та 76 віддалених робочих місць. З початку року ЦНАПи регіону надали населенню понад 500 тис. послуг. 

Про це повідомив заступник начальника відділу цифрової трансформації Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОВА Сергій Коломоєць на апаратній нараді начальника ПОВА Дмитра Луніна в понеділок, 14 листопада.

Наразі ЦНАПи працюють у 32 з 34 територіальних громад з населенням понад 10 тисяч мешканців. У Білицькій та Щербанівській громадах центри мають запрацювати уже цього року. Комплексна послуга «єМалятко» доступна у 36 ЦНАПах, 14 центрів знаходяться на етапі її впровадження.

«Полтавщина є одним із лідерів у сфері цифровізації, проте маємо над чим працювати. Наближення адміністративних послуг до громадян – один із пріоритетних напрямів роботи, як органів виконавчої влади так і місцевого самоврядування. Тому звертаю увагу голів територіальних громад, активізуйте роботу в напрямі реалізації цифрових проєктів», – наголосив Дмитро Лунін. 

Також Сергій Коломоєць розповів, що 36 територіальних громад області взяли участь у державній програмі «Інтернет-субвенція». Із них 28 – повністю використали кошти, виділені в межах субвенції. Доступ до швидкісного інтернету отримали 218 населених пунктів, 580 соціальних закладів та понад 66 тис. громадян. 

«Відповідно до законодавства в Україні передбачено створення Єдиного державного реєстру адрес і Реєстру будівель та споруд у складі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Наразі 75% територіальних громад зареєстровані та верифіковані на геопорталі Національної інфраструктури геопросторових даних», – додав Сергій Коломоєць.

Крім того, Міністерство цифрової трансформації України реалізує проєкт реєстрації бюро технічної інвентаризації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. 

«На території області функціонують 1 бюро Полтавського району та 4 комунальних у Кобеляцькій, Кременчуцькій, Лубенській та Решетилівській територіальних громадах. Їхня реєстрація в реєстрі дозволить наблизити надання якісних адмінпослуг та забезпечить реалізацію ще однієї онлайн послуги на порталі Дія», – зауважив заступник начальника ПОВА Ігор Панченко.

 

За матеріалами Полтавської ОДА

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися