Кременчуцька газета
Вівторок, 28 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Каратисту, який зробив добру справу, віддавши медалі на аукціон для ЗСУ, залишать нагороди

27 вересня 2022 18:15

Нагороди Святослава викупив військовий, який нині служить у Збройних силах України.

Нагороди, які каратист із порушенням слуху Святослав Стегній з Полтави передав на аукціон, щоб зібрати гроші для військових, залишаться у спортсмена. Про це Суспільному 27 вересня повідомила голова громадської організації "Зміст Полтава", яка влаштовувала торги, Аліса Куценко. За її словами, медалі придбав український військовий. Він вирішив залишити нагороди Святославу.

13-річний полтавець Святослав Стегній з трьох років займається карате. Хлопець має порушення слуху. Зі змагань, які влаштовують в Україні, спортсмен привозить нагороди.

"Медалі зі змагань та чемпіонатів різних міст та областей. Тут їх 10 штук. Був відкритий чемпіонат у місті Суми, я там отримав перше місце. Там мені подарували цей орден. На цьому чемпіонаті тільки я отримав цю нагороду", – говорить каратист Святослав Стегній.

Свої нагороди Святослав передав на онлайн аукціон, щоб зібрати гроші для військових. Лот викупили за 10 хвилин від початку торгів.

"Мій тато допомагає друзям, які служать в армії, і я також допомагав своїми коштами. І вирішив оці медалі продати та допомогти хлопцям", – каже каратист.

"Надійшло нам сповіщення про те, що невідомий чоловік нам перерахував 20 тисяч гривень за нагороди Святослава. Ми були шоковані, тому що це дуже велика сума і так швидко, оперативно, за наш досвід – це вперше. Ми написали переможцю, подякували, уточнили, чи все правильно. Він сказав, що так, звісно. Одразу сказав, що він хоче щоб Святослав залишив нагороди собі, і що він дуже щасливий, що у нас росте таке покоління", – розповідає голова громадської організації "Зміст Полтава" Аліса Куценко.

Нагороди Святослава викупив військовий, який нині служить у Збройних силах України.

"Нагороди які в нього є – це роки тренувань: і піт, і біль, і радість, і сльози. Приємно, що у нього залишаються нагороди, дякую цьому воїну", – говорить тренер Святослава Микола Богодистий.

20 тисяч гривень, які заплатили за нагороди, спрямували на купівлю пульта дистанційного керування для управління дронами, розповіла голова громадської організації "Зміст Полтава", яка влаштовувала аукціон, Аліса Куценко.

 

 

За матеріалами СуспільнеПолтава


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися