Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 23 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Керівництво КП «Теплоенерго» не зраджує традиціям: громадські слухання щодо підвищення тарифу на тепло і гарячу воду пройшли за 45 хв

 

23 апреля 2018 14:20

Кременчужан, які бажали виступити,  не захотіли почути.

Сьогодні в приміщенні «Кременчуцького міського центру позашкільної освіти» відбулись  громадські слухання щодо підвищення тарифів.

На слухання прийшло з півсотні працівників КП «Теплоенерго», до десятка журналістів та громадських активістів.

Як відмітила депутатка Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна, працівників зібрали, аби вони підтримали керівництво комунального підприємства. Та зауважила, що вона єдина представниця депутатського корпусу, яку зацікавило обговорення.

Це вже традиційно, та на початку слухань керівник КП «Теплоенерго» Віталій Одношевний попередив, що громадські слухання триватимуть 45 хвилин.

І далі нагадав, що з минулого року повноваження формування тарифів на тепло і гарячу воду покладено на місцеву владу, а ліцензування – на обласну раду.

Вже замдиректора КП «Теплоенерго» Ігор Тіщенко під вигуки із залу «Долар падає, а в вас ціна зростає» повідомив, що у розрахунках йдеться про здорожчання послуг: гарячої води на 0,8%, а тепла – 2,7%.

Кременчужанам повідомили, що тарифи для споживачів КП «Теплоенерго» формувалися до річних планів та планових витрат у 2017 році. Із моменту  розрахунку тарифів відбувалися вагомі зміни кількох статей витрат, врахованих при розрахунку тарифів: збільшення тарифу на електроенергію на 20%, на водопостачання 28% та водовідведення 11%, паливно-мастильних матеріалів на 25%.

Кременчуцька правозахисниця Ніна Дашко поцікавилась, чи закладено в нових тарифах оплата юридичних послуг родини депутата Ульянова. Та її переконували, що в тарифи цього не закладали.

Депутатка Піддубна нагадала, інформація про сулухання з’явилась на сайті  підприємства 20 квітня в другій половині дня (тобто, менше, ніж за 1 робочий день до проведення слухань) і в неї не було часу ознайомитися. Та за такий короткий проміжок часу вона встигла ознайомитися з документами і знайшла інформацію про те, що КП «Теплоенерго» платить щорічно 1 мільйон гривень - податок на прибуток, тобто має 5 млн прибутків. На це директор КП «Теплоенерго» Одношевний відповів, що то не прибутки, а інвестиційна складова.

Йому депутатка Піддубна нагадала про свою пропозицію, яку вона надала в день призначення керівником – зробити незалежний аудит підприємства і на основі його результатів проводити встановлення нових тарифів. Та цього і досі не зроблено.

Згадала і про роботу комісії, яка створена при міськвиконкомі, аби вивчати тарифи КП «Теплоенерго» та з 2 листопада минулого року так і не працює.

А далі найцікавіше: на 45 хвилині керівник КП «Теплоенерго» Віталій Одношевний повідомив, що громадські слухання відбулися і закрив їх. Це не зважаючи на те, що в залі були запитання від присутніх і були бажаючі виступити.

Він також відмовився від коментарів місцевим ЗМІ.

Тепер кременчужанам варто чекати засідання міськвиконкому, де мають затвердити нові тарифи на тепло і гарячу воду КП «Тепплоенерго».

Нагадаємо, 5 квівтня на сайті Кременчуцької міської ради розміщеноінформацію КП «Теплоенерго»  про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

10 жовтня минулого року міськвиконком прийняв рішення про підвищення тарифів для користувачів послуг КП «Теплоенерго». 13 квітня під час сесії міської ради активісти вимагали скасувати це рішення. Однак воно залишилось без змін.

З жовтня 2017 року депутатка міської ради Оксана Піддубна оскаржує рішення про підвищення тарифів у суді. Однак досі Крюківський суд не може розглянути справу про тарифи, бо й досі не з’ясовані повноваження юриста Ульянова.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться