Кременчугская газета
Четверг, 15 Ноября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Керівник Кременчуцького педколеджу Гальченко нагороджений професійною премією ім. Макаренка

 

19 сентября 2017 09:35
Керівник Кременчуцького педколеджу Гальченко нагороджений професійною премією ім. Макаренка

У номінації «Вищі навчальні заклади першого, другого рівня акредитації».

На Полтавщині обрано переможців обласної премії ім. А.С. Макаренка, заснованої Полтавською обласною радою для відзначення педагогічних працівників за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та виховання молоді.

Як повідомляє прес-служба Кременчуцького міськвиконкому, за рішенням оргкомітету, лауреатом обласної премії імені А.С. Макаренка у 2017 році у номінації «Вищі навчальні заклади першого, другого рівня акредитації» – став Іван Гальченко, виконуючий обов’язки директора Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка.

Відповідно до Положення про Полтавську обласну премію імені А.С.Макаренка, церемонія нагородження лауреатів відбудеться на обласних урочистостях до Дня працівників освіти, який відзначається у першу неділю жовтня.

Додамо, що 24 вересня Івану Гальченко виповнюється 70 років.

Кременчуцький педколедж він очолює з 1987 року. Иван Васильович  – Заслужений працівник освіти України, відмінник освіти, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня.

Завдяки зусиллям Гальченка І. В. на базі педучилища у 1997 році з метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей Полтавської області створено ліцей-інтернат для обдарованої сільської молоді. А у 2012 році з метою організації навчання та оздоровлення обдарованих дітей Полтавщини на базі коледжу у с. Потоки відкрито навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит» для обдарованої молоді Полтавської області.

Гальченко І. В. є автором низки праць, зокрема: «Досвід макаренківської педагогічної системи у діяльності педагогічного училища» (2003); «Від фінансової економіки освіти до економіки знань» (2005).

Протягом кількох скликань є депутатом Полтавської обласної ради та головою постійної депутатської комісії з питань освіти, науки і культури.

 

За матеріалами прес-служби міськвиконкому

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться