Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 23 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Керівник осередку партії «Сила та честь» Ніна Дашко про ставленика місцевих олігархів Холода і Шаповалова - кандидата в нардепи Перепелятника

 

 

10 червня 2019 15:30

Мовою оригіналу.

 

Керівник кременчуцького осередку партії «Сила та честь» Нина Дашко оприлюднила в Фейсбуці свою позицію щодо висунення ставленика місцевих олігархів Холода і Шаповалова, директора комунального телеканалу Сергія Перепелятника кандидатом в нардепи від партії Ігоря Смешка.

«Шановні друзі, кременчужани, про те що кандидатом у народні депутати по мажоритарному 146 округу від партії «Сила та честь» м. Кременчука став Сергій Перепелятник – директор комунального підприємства «КТРК» я член партії «Сила і Честь» та керівник кременчуцького осередку партії( який днями буде офіційно зареєстрований в Юстиції ) дізналась з публікацій місцевих ЗМІ.

Категорично відкидаю закиди багатьох кременчужан, що лідер партії І.Смешко свідомо погодив кандидатуру пана Перепелятника, ставленника Холода-Шаповалова-Головача, а Дашко про це знала і «продалась»!

9.06.2019 року близько 16 години пан Перепелятник телефонував і пропонував поговорити «тет на тет».

Я категорично відкинула пропозицію -«тет на тет», оскільки - отримую шалений потік обурення та зневіри від виборців Ігоря Петровича, через його кандидатуру.

Відповідно запропонувала Перепелятнику діяти в демократичний спосіб, як кандидату в народні депутати від партії «Сила і Честь» відповісти на запитання, які хотять задати кременчужани у присутності всіх кременчуцьких ЗМІ.

Пан Перепелятник пообіцяв зателефонувати о 10 ранку.

Зараз близько 15.00 але дзвінку не було. Вказане свідчить про те, що він ховається від людей, бо знає: можуть бути запитання, які викриють його «рильце в пушку»….

Моя думка така:

Партія «Сила і Честь» молода, її формування лише почалося.

На демократичних засадах відбувалась реєстрація всіх бажаючих стати членами партії, кандидатами на мажоритарні округи.

Всім відомо: кожен бажаючий подавав на сайт партії заяву і вказував ким себе бачить.

Серед потоку сотень тисяч заяв зареєстрованих на сайті партії в стислі строки, було важко розгледіти та перевірити всіх і одразу!

Не виключаю, що хтось з виконавців недогледів цю умисне сплановану диверсію з кандидатурою Перепелятника, влаштовану кременчуцькими олігархами , яка стала «ложкою дьогтю в діжці меду»!

Чи могли знати виконавці, які сортували сотні тисяч заяв в партію та кандидатів на мажоритарку, що телекомпанія якою керує Перепелятник в народі називається не ТРК, а «Холод ТВ» +»Шаповалов ТВ»?

Що могли виконавці знати, що місцеві олігархи Холод і Шаповалов просунули кандидатуру Перепелятника під прихованою метою завдяки іміджу партії "Сила і Честь" відібрати декілька відсотків голосів виборців в інтересах тушки нардепа Шаповалова який ВТРЕТЄ доривається до Парламенту?

Чи турбуває цих ділків рейтинг партії «Сила і Честь»?

Хіба секрет, що олігархи та їх ЗМІ діють хитро і підло: -завалюють інтернет нічим не підтвердженими фейко-пасквілями проти лідера партії «Сила і Честь» І.Смешко?

-в даному випадку зявився новий вид диверсії – кандидатом в народні депутати по мажоритарному округу «заслали» вірного «халуя» кременчуцьких олігархів.

Надаю посилання на всі публікації в кременчуцьких ЗМІ, з яких правдива, але на жаль, коротка характеристика посадової особи , підісланої в партію «Сила і Честь» кандидатом в депутати.

ВПЕВНЕНА Лідер партії «Сила і Честь» Игорь Смешко (Ігор Смешко)-Честь має і нею дорожить!

Помилка буде усунена і Ви про це дізнаєтесь!

В цих 3-х статтях про Перепелятника-правда.

НЕ ЗГІДНА з ЄДИНИМ:

-в партії «Сила і Честь» - списки не продаються!!! Дашко не продалась.»,- сказано у допису Нини Дашко

Нагадаємо, як партія Ігоря Смешка "Сила і честь" підвищує свій антирейтинг в Кременчуці, висунувши в нардепи директора комунального телеканалу, який в народі називають «АгатТБ Малецького» - Перепелятника

Директор «АгітТБ Малецького» Перепелятник в 2018 році заробив 95 мінімальних зарплат, чим випередив багатьох директорів комунальних підприємств

Раніше «АгітТБ Малецького» транслювалося на телеканалу «Лтава». Однак, потім кременчуцьким пропагандистам в ефірі було відмовлено і зараз телекомпанія віщає в соцмережах і YouTube, витрачаючи величезні гроші платників податків на своє утримання.

 

 

Марина Соловей

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися