Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 31 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Керуюча компанія запевняє, що у Кременчуці готові до опалювального сезону

Ми в Telegram

8 жовтня 2019 13:15

Підготовкою до нового сезону потрібно займатися заздалегідь і грунтовно.

Практично, вся робота керуючих компаній, з травня по вересень, за винятком благоустрою та косметичних ремонтів, так чи інакше пов'язана з підготовкою до майбутньої зими та опалювального сезону.

Підготовкою до нового сезону потрібно займатися заздалегідь і грунтовно.

«Місто для людей Кременчук» дотримується таких же принципів у роботі. Як тільки закінчився опалювальний сезон 2018-2019 р, відразу почалася підготовка до нового осінньо – зимового періоду 2019 - 2020р.

Однією з головних етапів підготовки  є стан теплових вузлів. Особливо там, де вже виникали проблемні ситуації на початку і під час опалювального сезону.

На даний час компанією здійснений ряд комплексних заходів щодо підготовки теплових вузлів та трубопроводів до нового опалювального сезону. Застарілі від часу  комунікації були замінені на нові.

Однією з затратних робіт по ремонту теплових вузлів є заміна запірної арматури. На даний час проведено заміну близько 2609 м трубопроводів холодного та гарячого водопостачання, опалення та інженерних мереж каналізації. Замінено близько 60 кульових кранів та 548 вентелів.

Під час підготовки до опалювального сезону спеціалістами компанії були проведені гідравлічні випробування елеваторних вузлів, зроблена промивка систем центрального опалення, опресування вузла, ізоляція теплових мереж, освітлення, прибирання приміщень елеваторних вузлів та їх фарбування. 

«Підготовка нашого житлового фонду до опалювального сезону проходила за графіком. Звичайно під час підготовки виникали і непередбачені ситуації, але ми з усім впоралися.

Ми будемо намагатися, щоб цей опалювальний сезон пройшов для всіх наших мешканців без будь-яких надзвичайних ситуацій. Адже ми турбуємся за комфорт, спокій і безпеку кожного нашого клієнта. Головним завданням нашої компанії є швидке та якісне реагування на будь-які сигнали від мешканців та забезпечення якісного обслуговування для кожного клієнта »,  - говорить директор компанії «Місто для людей Кременчук», -  Сергій Зінченко.

 

Нагадаємо, Дожились: через високі тарифи кременчужани мерзнуть, та просять не вмикати опалення. 

 Чи мерзнутимуть дітлахи в кременчуцьких садках - залежить від рішення команди Малецького

Читайте: У Кременчуці на початок опалювального періоду в пологовий будинок можуть не подати тепло

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися