Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 16 Декабря 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кількість кременчуцьких чиновників збільшиться та може перетнути позначку в 700

 

12 июля 2017 11:35
Кількість кременчуцьких чиновників збільшиться та може перетнути позначку в 700

Чиновникам місцевого рівня доводиться мати справу з постійно зростаючим навантаженням через розширення владних повноважень у зв’язку із  децентралізацією.

Кременчуцькі депутати незабаром мають визначатись щодо збільшення кількості кременчуцьких місцевих чиновників. Обиратимуть серед двох варіантів: або збільшувати штат чиновників до 691 штатної одиниці, або – до 709.

На веб-порталі Кременчуцької міськради оприлюднений проект липневого рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Кременчуцької міської ради від 23.12.2015 «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VІІ скликання».

В тексті даного проекту рішення мова йде про збільшення штату чиновників на 13 штатних одиниць – загальна кількість чиновників має зрости до 691.

Збільшення штатів зокрема має відбутися у:

- Відділі по роботі з документами (+2 штатних одиниці),

- Відділі бухгалтерського обліку та звітності (+1 штатна одиниця),

- ЦНАП (+10 штатних одиниць)

Очікувано, що найбільший приріст штату працівників має відбутись у Центрі наданні адміністративних послуг (ЦНАП) – все більше кременчужан хочуть оформити біометричний паспорт для безвізового виїзду за кордон.

Але зростанням кількості чиновників до 691 штатної одиниці справа може не обмежитись. Про необхідність збільшення кількості працівників також повідомили в Департаменті соціального захисту населення та питань АТО.

Останні у своєму листі заявили про необхідність збільшення своїх штатів на 18 працівників. У цьому випадку загальна кількість місцевих чиновників Кременчука має збільшитись до 709 штатних одиниць.

Відзначимо, що у будь якому випадку, «годувати» чиновників доведеться кременчуцьким платникам податікв, адже їх оплата праці відбувається за рахунок міського бюджету.

Раніше повідомлялося, Полякова «злили», і мер Кременчука Малецький відразу задумався про Департамент соцзахисту

 

 Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться