Кременчуцька газета
Неділя, 23 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Колись педагогічні обжинки, тепер «Світло мрій»: Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія підбила підсумки, на яких вручили майже 350 нагород

13 травня 2024 16:00

Захід відбувався у декілька етапів: дискусій, квестів, нагородження та заключного концерту.

Сьогодні в Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії підводили підсумки навчального року (2023-2024 рр..) «Світло мрій». Але проводили їх не традиційно, а масштабніше, ніж зазвичай: зустрічі та нагородження відбувалися спершу паралельно у декількох кабінетах, а згодом в актовому залі. Таким чином, уже з 12.00 у корпусах навчального закладу було задіяно декілька кабінетів, у яких відбувалися зустрічі та нагородження: з колишніми викладачами, випускниками, переможцями олімпіад, наукових робіт та інших конкурсів. 

Загалом було вручено 343 грамоти. Їх отримали 146 учнів, 136 студентів, 61 викладач.

«Це традиційний захід, йому 20 років. Розпочиналося все з ініціативи ідеї Івана Васильовича Гальченка і називався він «Педагогічні обжинки». На той час так було актуально, так було доречно. Потім багато років захід називався «Гордість коледжу», але, на мій погляд, гордість у нас всіх зараз одна - це наші сили оборони, це люди, які докладають зусиль до того, щоб ми перемогли в цій страшній війні. Тож цьогоріч традиційний захід оновлено в назві «Світло мрій». Бо до заходу, як і до його проведення, запрошені гості-мотиватори. Безумовно, це представники ЗСУ та волонтери. Але також це люди, які наразі для молоді є натхненниками, є прикладом успіху в житті, які своєю працею випромінюють і дарують всім людям світло. Тобто, коли люди мають талант і працюють не особисто на себе, а й на те, щоб в нашому світі ставало краще», - розповіла очільниця академії Леся Крупіна.

Сюди дійсно, окрім відомих викладачів закладу, завітало і декілька людей-мотиваторів до успішності студентів. Зокрема, відомий мовознавець, публіцист, педагог та колишній ректор обласного педагогічного університету ім.Короленка - Микола Степаненко. Він брав участь у творчому дискурсі зі студентами разом з «патріархом академії – Іваном Васильовичем Гальченком».

«Ви талановиті, розумні, але вам потрібне духовно-інтелектуальне опертя, ви маєте на когось зорувати, брати за приклад щось і тоді твердіше і впевненіше крокувати, сміливіше братися за щось, звітувати про виконане і як добре, що у нашім краї у місті біля Дніпра є невеликий, але такий важливий і такий потрібний заклад, як ваш», - звернувся М.Степаненко до присутніх.

Тож секретом багаторічної успішної роботи перед студентами ділився і український педагог, ексдиректор академії, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти Іван Гальченко. За його словами, щоб у роботі не було помилок, варто старатися щоденно і пильнувати рівень своєї роботи, намагаючись не допускати лінощів.

«Шановні, я ж бачу, що всі тут нагороджені, ті, які відзначились, найкращі, але справа в тому, що до тих найкращих будуть найбільші вимоги. От як тільки щось - то ти переможець конкурсу. Я згадую, є така розповідь, коли Альберт Ейнштейн писав на дошці, що 2 помножити на 9, буде 18, 3 х9, буде 27, 4 на 9 і так далі.

А коли дійшло 9 помножити на 9, він написав 90. І ніхто не сказав, що він молодець і що до цього писав правильно. А як спеціально зробив одну помилку, так всі на неї звернули увагу. Так шановні і ви, все будете правильно робити. Але десь тільки пів кроку зупинитеся, або щось зробите неправильно, то зразу на вас накинуться і розкажуть, що ви не такий. Це перше. І друге, ставте собі мету. Без мети людина не може навіть додому прийти», - сказав він.

Загалом відбувалося нагородження за 5 номінаціями: «Науковий олімп», «Зорецвіт талантів», «Золотий олімп», «Спортивний олімп» та «Крок до успіху».

У іншому, сусідньому кабінеті, колишній студент ділився досвідом роботи на телевізійних продакшенах. Та розповідав, чому саме навчання в академії, практика та допомога чималої потужної соціалізації допомогла йому у подальшому кар’єрному зростанні.

У спортивному залі нагороджували студентів- переможців різноманітних спортивних заходів. А їх у академії за цей навчальний рік теж було чимало.

І уже у читальному залі бібліотеки проводилося нагородження відомих викладачів академії: учителів інформатики, хімії, географії та математики – які цьогоріч супроводжували студентів та учнів до рівня перемог на Всеукраїнських і міжнародних олімпіадах.

За які заслуги нагороджували студентів академії – читайте незабаром на нашому сайті.

Нагадаємо, Як було і як стало: журналістам показали укриття у Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії імені А.С.Макаренка

Фітнес-тренери, спеціалісти по ШІ та кібербезпеці – нові спеціальності у Кременчуцькій гуманітарно-технологічній Академії

У Науковому ліцеї «Політ» у Кременчуці навчатимуть за ще одним новим освітнім профілем

 

Ліна Романченко

Відео Ігоря Борисевича


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися