Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 26 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Колишні будівельні майданчики по вулиці Козацькій стали справжньою небезпекою для кременчужан

 

24 апреля 2019 13:15

Тепер з ними слід щось робити.

Сьогодні під час сесії Кременчуцької міської ради депутат Костянтин Терещенко зачитав депутатський запит, в якому розповів, що під час проведення особистих прийомів громадян та зустрічей з виборцями, до нього неодноразово звертаються мешканці міста, що проживають за адресами: вул. Козацька, буд. 138 та вул. Керченська, буд. 3А, з проханням допомогти вирішити питання ліквідації об’єкту незавершеного будівництва та чагарників, що розташовані поруч із зазначеними багатоквартирними житловими будинками.

Багатьом мабуть добре відомо, що у зазначеному мікрорайоні близько 20 років тому розпочали будівництво групи житлових будинків, два з яких, врешті решт, було здано у експлуатацію, один об’єкт так і стоїть вже багато років недобудованим. Ще по одному – вирито котлован та забито палі (на цьому місці розкинувся ліс із чагарників).

З часом, колишні будівельні майданчики стали справжньою небезпекою для мешканців поруч розташованих житлових будинків. Тут збираються і наркомани, і бомжі, і алкоголіки. Самі ж будівельні конструкції з часом можуть просто розвалитися. Об’єкти не мають огорожі, а тому до них без будь-яких перешкод час від часу заходять погратися  діти, що проживають по сусідству. Вони неодноразову травмувалися від таких ігор на закинутому будівельному майданчику.

Давно стало зрозумілим, що колишні забудовники вже навіть не пам’ятають про зазначені об’єкти і навряд чи збираються продовжувати розпочате щонайменш у 90-х роках будівництво.

«Тож, зважаючи на вищевикладене, з метою ліквідації загрози для мешканців міста, керуючись ст.ст. 10 – 15 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу:

- забезпечити всебічний, повний та об’єктивний розгляд запиту;

- на базі Комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури Кременчуцької міської ради створити робочу групу із числа депутатів міської ради, представників управлінь та департаментів виконавчого комітету та комунальних підприємств міста для опрацювання зазначеної у запиті проблеми з метою вирішення порушеного питання по суті;

- до складу робочої групи обов’язково включити представників від: Департаменту ЖКГ, Юридичного департаменту, Управління містобудування та архітектури, Управління контролю за станом благоустрою, Управління земельних ресурсів, Управління державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Кременчуцької міської ради;

- до першого засідання робочої групи доручити відповідним структурним підрозділам виконавчого комітету ретельно вивчити питання та надати свої пропозиції вирішення його по суті;

- на засідання групи надати правоустановчі документи на об’єкти будівництва, якщо такі є у наявності та документи щодо статусу земельної ділянки на якій їх розміщено;

- за результатами проведеної роботи проінформувати громаду міста та депутатський корпус на наступному пленарному засіданні Кременчуцької міської ради», - заявив депутат К.Терещенко.

Депутати його запити підтримали.

Онлайн-трансляція: ХХХVІ сесія Кременчуцької міської ради Полтавської області VІІ скликання 24 квітня 2019 року.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться