Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 7 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Колишній директор держпідприємства завдав шкоди довкіллю на суму майже 100 000 грн

 

18 января 2019 10:00

Землі було забруднено відходами життєдіяльності тварин.

Прокуратура Полтавщини під час проведення перевірки додержання вимог кримінально-виконавчого та іншого законодавства в діяльності державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби № 9» щодо дотримання прав засуджених, виявили порушення вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища. Про це повідомляє прес-служба підрозділу.     

Таким чином, унаслідок незадовільної господарської діяльності вказаного державного підприємства та порушення спеціальних правил використання земель, спричинено забруднення земель відходами життєдіяльності тварин, які небезпечні для навколишнього природного середовища, здійснюють загрозу для здоров’я людей та небезпеку для довкілля, чим спричинили матеріальну шкоду державі у сумі  майже 100 000  грн. 

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області повідомлено про підозру виконуючому обов’язки директора ДП «Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№9)» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 239 (забруднення земель відходами, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля) КК України.

Під час досудового розслідування стороною завдана шкода, сплачена у повному обсязі.  

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено та обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу у розмірі до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться