Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 22 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Команда робототехніків із Горішніх Плавнів здобула золото на Всесвітньому фестивалі у США

 

21 апреля 2019 16:30

У змаганнях FLL взяли участь 108 команд із 35 країн світу.

Команда робототехніків «PRIME ROBOTICS» з Горішніх Плавнів у категорії «Основні цінності» - «Inspirational Award» здобула І місце на Всесвітньому фестивалі FIRST Championship 2019. У конкурсі, який проходив у Х’юстоні (США), команди змагалися в 4 чотирьох напрямках: FIRST LEGO League Jr., FIRST Robotics Competition, FIRST Tech Challenge та FIRST LEGO League (FLL).

За інформацією Горішньоплавнівської міської ради, у змаганнях FLL взяли участь 108 команд із 35 країн світу. Кожній команді необхідно було створити і захистити інноваційний проект «Into orbit»; підготуватися до гри роботів (виконання роботом на спеціально підготовленому полі різних місій); показати особливості конструювання робота, інноваційні підходи у програмуванні та представити та захистити свій проект із основних цінностей FIRST. Саме у цій категорії «Основні цінності» наші робототехніки «PRIME ROBOTICS» здобули перемогу.

Тренер команди «PRIME ROBOTICS» Олександр Роман від імені дітей та батьків подякував міському голові за системну багаторічну підтримку.

Нагадаємо, команда робототехніків «ЛЕГОхвилЯ» із Горішніх Плавнів здобула кубок у номінації «Грандіозна легомодель» на фестивалі FIRST LEGO League Junior, що проходив у Києві.

 

 

Олена Сінтюріна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться