Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 21 Квітня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Комісія достроково припинила повноваження всього складу Пришибської сільської ТВК

 

24 грудня 2020 18:10

ЦВК визнала протиправною бездіяльність Пришибської сільської ТВК, що полягає у невиконанні судових рішень, які набрали законної сили.

Сьогодні, 24 грудня, відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія розглянула окремі питання діяльності Пришибської сільської територіальної виборчої комісії Кременчуцького району Полтавської області. Про це інформують на сайті ЦВК.

Як повідомлялося, правомірність дій та рішень вказаної комісії щодо встановлення результатів голосування з виборів Пришибського сільського голови неодноразово були предметом судового розгляду в низці адміністративних справ, за наслідками яких таким діям та рішенням цієї ТВК надано правову оцінку та ухвалено відповідні судові рішення, які набрали законної сили.

Окрім того, 22 листопада 2020 року ЦВК вчергове зобов’язала вказану комісію встановити результати голосування з виборів Пришибського сільського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі з урахуванням волевиявлення виборців, які взяли участь у голосуванні на виборчій дільниці № 530394, за наслідками виконання судових рішень. А також – не пізніше 23 години 23 грудня 2020 року скласти протокол про результати голосування з відповідних виборів та невідкладно надіслати його копію Комісії.

Проте станом на 24 грудня 2020 року жодних документів чи інформації, які б свідчили про виконання цією комісією вказаного рішення ЦВК та відповідних судових рішень до Комісії не надійшло.

Враховуючи зазначене, ЦВК визнала протиправною бездіяльність Пришибської сільської ТВК, що полягає у невиконанні судових рішень, які набрали законної сили, та рішення виборчої комісії вищого рівня стосовно невстановлення результатів виборів Пришибського сільського голови 25 жовтня 2020 року в єдиному одномандатному виборчому окрузі.

Окрім того, Комісія встановила факт систематичного порушення вказаною виборчою комісією вимог законодавства та  достроково припинила повноваження всього її складу.

При цьому Кременчуцьку районну ТВК зобовʼязано не пізніше 15 години 25 грудня 2020 року повідомити місцеві організації політичних партій, за поданнями яких до складу Пришибської сільської ТВК було включено осіб, про можливість подання до неї не пізніше 15 години 26 грудня 2020 року нових кандидатур для включення до складу цієї сільської виборчої комісії. А також – не пізніше 20 години 26 грудня 2020 року сформувати новий склад Пришибської сільської ТВК та невідкладно поінформувати про прийняте рішення Комісію.

Також ЦВК звернула увагу суб’єктів подання кандидатур до складу вказаної сільської ТВК на необхідність відповідального ставлення до реалізації свого права на участь у формуванні її складу.

Окрім того, Пришибську сільську ТВК зобовʼязано не пізніше як на наступний день з дня сформування її нового складу провести у визначеному Виборчим кодексом України порядку повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці № 530394 з виборів Пришибського сільського голови з урахуванням судових рішень, про що скласти відповідний протокол. А також – встановити результати голосування з виборів Пришибського сільського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі з урахуванням складеного нового протоколу, про що скласти відповідний протокол та невідкладно надіслати його копію до Комісії.

Разом з тим ЦВК звернулася до Національної поліції України для проведення перевірки обставин, викладених у постанові Комісії, та вжиття належних заходів реагування в разі наявності відповідних підстав.

Нагадаємо, Виборчі перегони не закінчилися: ТВК не перераховує голоси, а люди не випускають комісію з приміщення

ЦВК зобов’язала Пришибську сільську ТВК встановити результати голосування з місцевих виборів

Чому мешканці Пришибської громади перекривали Полтавську трасу: пояснення депутата сільради

Кременчуцький райтервиборчком утворив новий склад Пришибської сільської виборчої комісії  

ЦВК достроково припинила повноваження всього складу Пришибської сільської ТВК

Суди навколо сільського голови Пришибу тривають

 

 

За матеріалами Управління комунікації
Секретаріату Комісії

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися