Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 20 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Комунальному «Агіт ТБ Малецького» кошти на нову агітку є, а на оплату комунальних послуг - немає

Ми в Telegram

20 січня 2020 15:00

Судові справи.

 Днями суддя  Господарського суду Полтавської області Білоусов С.М,  розглянув у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін справу за позовною заявою Акціонерного товариства «Полтаваобленерго» до Комунального підприємства «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» про стягнення грошових коштів.

Як сказано у рішенні суду, 11 листопада 2019 року до Господарського суду Полтавської області надійшов позов Акціонерного товариства «Полтаваобленерго» до Комунального підприємства «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» відповідача про стягнення заборгованості у сумі 14 тис 969 грн 12 коп. Зазначимо, комунальне телебачення в народі ще називають «Агіт ТБ Малецького» 

Позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що відповідач порушував терміни оплати за постачання теплової енергії.

Ухвалою Господарського суду Полтавської області від 13.11.2019 р. у справі відкрито провадження за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін та надано строк для подання відповідачем відзиву на позовну заяву не пізніше п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження, позивачу надано строк не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, відповідачу надано строк протягом п`яти днів з дня отримання відповіді на відзив (у разі подання такого) подати заперечення на відповідь на відзив.

Розглянувши справу суддя вирішив позов задовольнити повністю та стягнути з Комунального підприємства «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» на користь Акціонерного товариства «Полтаваобленерго» - 11 тис 803 грн 82 коп. основного боргу, 281 грн 47 коп  інфляційних, 264 грн 32 коп. 3% річних, 2 тис 619 грн 51 коп пені та 1 тис 921грн судового збору.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду (ч. 1, 2 ст. 241 ГПК України). Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня його проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Згідно ст. 256 ГПК України, апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції. Відповідно до п. 17.5 Перехідних положень ГПК України, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами  за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Повне рішення складено  13.01.2020 р.          

Нагадаємо, Журналіст розвінчує міф від «Агіт ТБ Малецького»: «ні фіга не знизилися тарифи»

 У Кременчуці знизили вартість опалення та гарячої води

Торкнеться всіх: із 1 січня рахунки за газ кременчужанам розділять

Читайте:  Не у Кременчуці: у декількох містах переглянули тарифи на опалення.

Нагадаємо, частина депутатів вирішили не направляти кошти на медицину, освіту, ЖКГ та інші галузі міського господарства, а спрямувати на агітацію.

Понад 9 млн грн платників податків кременчужан спрямували на агітки Малецького

 Бути чи не бути: як депутати вирішують, чи потрібно 9,3 млн грн витрачати на агітку Малецького.

 

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися