Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 22 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Комунальному підприємству КАТП-1628 не вистачає грошей: депутати погодили взяття кредиту

 

12 жовтня 2018 14:10

Кредитну лінію відкривають в "Укргазбанку".

Сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради винесено додатковим питання про надання згоди на взяття кредиту. кременчуцькому комунальному автотранспортному підприємству 1628.

 «Надати згоду Кременчуцькому комунальному автотранспортному підприємству 1628 отримати у 2018 році кредит в АБ «Укргазбанк» у вигляді овердрафту терміном, що не перевищує 12 (дванадцять) місяців (включно), з лімітом до 2 000 000,00 грн. (два мільйони гривень), зі сплатою за користування кредитом в розмірі, що не перевищує 22,10% річних за строковою заборгованістю та за простроченою заборгованістю в розмірі, що не перевищує 27,10% річних на поповнення обігових коштів зі сплатою одноразової комісії в розмірі 1,00% від ліміту кредитування та інших умов, визначених АБ «Укргазбанк», - написано в повідомленні.

У пояснювальній записці йдеться, що гроші потрібні для фінансової підтримки діяльності підприємства. Тобто, це не гроші на автобуси, які раніше планували придбати для цього підприємства, і випустити на маршрути міста, як альтернативу маршруткам.

Мер Кременчука Віталій Малецький пояснив, що це нормальна практика, коли комунальні підприємсва отримують кредит. У результаті депутати більшістю погодили взяття кредиту. 

Також нагадаємо, що на цій же сесії погодили також відкриття кредитної лінії для іншого кременчуцького комунального підприємства – КП «ШРБУ». У ньому йдеться про суму в 12 млн грн. Теж на підтримку фінансової діяльності. Пояснення: на цьому підприємстві вже в листопаді нічим виплачувати заплату.

Нагадаємо, Кременчук обзаведеться ще одним кредитним ярмом: цього разу на автобуси.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися