Кременчугская газета
Вторник, 25 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Конфлікт інтересів: скільки депутатів повідомляли про особисту зацікавленість при прийнятті рішень

 

21 августа 2018 16:30

Моніторинг антикорупційного штабу.

З початку 2018 року на сесійних засіданнях Полтавської міської ради депутати 14 разів повідомляли про конфлікт інтересів. Про це експерти ГО “Антикорупційний штаб” дізналися під час моніторингу протоколів Полтавської міськради.

Аналіз протоколів сесій Полтавської міськради за 2018 рік дав можливість прослідкувати, як депутати виконували вимоги закону. Слід констатувати, що за проаналізований період про наявність конфлікту інтересів заявили 9 депутатів, тобто 22% всього депутатського корпусу.

У фракційному розрізі, декларували особисту зацікавленість у рішеннях міськради троє представників ВО “Батьківщина” (Бєлоножко, Петров, Соколов), двоє представників БПП “Солідарність” (Матковський, Матвеєва), та по одному представнику "Самопомочі" (Бутко), “Рідне місто” (Нестуля), “Совість України” (Сахно) та депутатської групи “Єдність” (Діденко).

Серед зазначених обранців рекордсменом у кількості заяв про наявність конфлікту інтересів став Матковський. На його рахунку три заяви. Також двічі про конфлікт інтересів повідомляли Петров, Діденко та Сахно.

Загалом полтавськими депутатами було зроблено 14 заяв про наявність у них конфлікту інтересів. Найчастіше конфлікт інтересів у депутатів виникає при розгляді земельних питань та питань, які стосуються оренди комунальної власності.

Рішенням міської ради 145 кв.м. по вул Миру, 9 було виділено дружині депутата Андрія Матковського. Майже 1300 кв.м за адресою вул.Європейська, 66, отримало ТОВ “СПОРТЕК І К”, комерційним директором якого є Іван Діденко.

Інші заяви полтавських народних обранців стосувалися рішень щодо оренди приміщень. Продовжено термін оренди було для ПЗ МДШ “Юний європеєць”, що належить Майї Матвеєвій, ТОВ «Полтаваавтотранс» , що вказане в декларації Сергія Бутка, спочатку було припинено право користування земельною ділянкою за адресою площа Слави, 5, площею 0,2204 га, а потім цю ж ділянку було надано в оренду строком на 5 років.

Підприємець Петров Дмитро отримав 12 кв м по вул.Європейська,104 для розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Під час моніторингу було виявлено цікаву дияльність однієї громадської організації, яка здавала в суборенду приміщення, які отримала на основі договорів оренди. Мова йде про ГО “Розвиток українського міста”, засновником якого є Андрій Соколов.

ПП “Центр”, що належить депутату Григорію Сахно, продовжило до кінця 2019 року строк оренди приміщення площею 60 кв.м за адресою Героїв Сталінграду, 30. Рішенням також було ухвалено проведення ремонтних робіт даного приміщення, а згодом об'єкт було внесено до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Полтава, що підлягають приватизації у 2018 році.

 

Довідково: Експерти “Антикорупційного штабу” проводять постійний моніторинг рішень місцевих рад за допомогою сайту “Приховані інтереси”, який у лічені хвилини допомагає виявляти рішення, що приймаються на користь компаній, пов'язаних з депутатами місцевих рад.

 

 

За матеріалами антикорупційного штабу

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться