Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 13 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Конфлікт у «Барбарисі» закінчився для чоловіка, який розпустив руки, п’ятьма роками позбавлення волі та 70 тис грн відшкодування моральної шкоди

 

4 серпня 2020 13:30

Судова справа.

Днями судя Автозаводського районного суду Кременчука Олександр Гусач розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження по обвинуваченню уродженця Кременчука, освіта середня, не одруженого, не працюючого, раніше не судимого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу України(Умисне тяжке тілесне ушкодження).

Про це сказано у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно тексту вироку, 12 серпня 2018 року, близько 03 години обвинувачений Ігор* знаходився поблизу гриль-бару «Барбарис», що розташований на території міського парку відпочинку «Придніпровський». Там він зустрів потерпілого, який виходив з гриль-бару «Барбарис» у напрямку центральної алеї парку. Між чоловіками виникла сварка на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин.

Під час сварки у обвинуваченого виник протиправний умисел, спрямований на умисне заподіяння потерпілому Микиті тілесних ушкоджень. Тож він наніс йому один удар рукою стиснутою в кулак у праву частину обличчя, від чого потерпілий упав на покриття алеї і вдарився потиличною частиною голови.

Відповідно до висновку судово-медичної експертизи внаслідок удару рукою зігнутою у кулак потерпілий отримав такі тілесні ушкодження: перелом скроневої кістки справа, епідуральний крововилив на рівні правої скроневої долі головного мозку, забій головного мозку.

Внаслідок падіння та удару об тверду розповсюджену поверхню чоловік отримав такі тілесні ушкодження: переломом потиличної кістки справа, субдуральний крововилив в лівій лобній долі головного мозку, забій головного мозку.

Перелічені комплекси тілесних ушкоджень як кожний окремо так і в своїй сукупності відносяться до тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення за вищевикладених обставин визнав повністю та пояснив суду, що 11 серпня 2018 року близько 23 години приїхав відпочивати в бар «Барбарис».

Близько опівночі приїхали його знайомі. Знайомі пішли в закрите приміщення, а він залишився на літньому майданчику.

Приблизно через три години обвинувачений побачив, як охорона закладу виводить потерпілого, при цьому поруч була жінка Ганна плакала.

Він підійшов до них для того щоб дізнатися що трапилось. Ганна сказала «допоможи мені». В цей момент потерпілий висловився нецензурною лайкою в бік жінки, за що він наніс потерпілому один удар кулаком правої руки по обличчю. Від удару потерпілий впав на підлогу та вдарився головою. Падав спиною. Побачивши це, підійшла охорона бару та почала його бити. Додому поїхав приблизно через 30 хвилин. Алкоголь у той день не вживав, був за кермом. Наголошує, що наніс удар потерпілому за те, що той ображав людину.

Крім повного визнання вини обвинуваченим, його вина у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення повністю підтверджується дослідженими в судовому засіданні доказами, а саме:

- показаннями потерпілого Микити, який суду пояснив, що 11.08.2018 року пізно ввечері разом із братом та друзями на таксі приїхав до бару «Барбарис». Там уже перебували знайомі . Ніяких конфліктів у нього в середині закладу не виникало. Близько 03 години він вийшов на вулицю, щоб зателефонувати. Відійшов від закладу приблизно на 20 метрів та почув позаду, як його покликав обвинувачений разом із ще одним хлопцем. Його про щось запитали та не чекаючи відповіді обвинувачений наніс йому удар кулаком у обличчя (скроню). Від удару він упав та на мить втратив свідомість. Прийшов до тями, коли перебував на лавочці та біля нього були люди. Приїхала швидка медична допомога, однак від госпіталізації в той день він відмовився. Наступного дня він сам поїхав до лікарні та його госпіталізували. Довгий час лікувався, частково втратив зір. Також зазначив, що обвинувачений шкоду йому не відшкодував, наполягає на суворому покаранні обвинуваченому.

- показаннями свідка ОСОБА_13 , яка суду пояснила, що з потерпілим знайома. Ввечері 11.08.2018 року, разом із друзями відпочивала в барі «Барбарис». Також туди прихав потерпілий з друзями. Близько 03 години вийшла на вулицю. Там на лавочці сиділи брат потерпілого з дружиною. Сам потерпілий знаходився трохи далі від закладу, під ліхтарем освітлення. Поруч із ним стояло два хлопці. Також бачила, як один із них наніс один удар рукою в обличчя потерпілого від чого той впав. Почала кричати . Підбігли хлопці та допомогли посадити потерпілого на лавочку. Викликали швидку. Також пояснила, що знаходилася на відстані близько 20 метрів від потерпілого та обвинуваченого. Бачила лише один удар рукою. Не бачила, щоб потерпілому наносили удари ногами.

- показаннями свідка ОСОБА_14 , який суду пояснив, що він рідний брат потерпілого. В ніч з 11 на 12 серпня 2018 року відпочивав у барі «Барбарис». В барі виник конфлікт між ОСОБА_15 та ще кимось. Намагався розборонити. Охорона бару вивела його на вулицю та посадила на лавочку. Разом із ним була дружина. Потерпілий знаходився на відстані близько 20-25 метрів від нього. Поруч із ним було двоє хлопців, один з яких обвинувачений. Бачив, як обвинувачений наніс удар в обличчя потерпілому, від чого той впав на спину.

- показаннями свідка ОСОБА_16 , яка суду пояснила, що потерпілий рідний брат її чоловіка. В ніч з 11 на 12 серпня 2018 року відпочивали в барі «Барбарис». Близько 03 години разом із чоловіком вийшла на вулицю та сиділи на лавочці. Бачила як стояв потерпілий та до нього підійшло двоє. Також бачила як потерпілий впав. На потиличній частині голови у потерпілого була кров.

- показаннями свідка ОСОБА_17 , яка суду пояснила, що в ніч з 11 на 12 серпня 2018 року відпочивала в барі «Барбарис». Бачила як на вулиці лежав потерпілий, а біля нього стояв обвинувачений та ще якийсь хлопець. Як били потерпілого вона не бачила. Після того я побачила, що потерпілий лежить побігла до нього. Допомагала посадити потерпілого на лавочку. Куди подівся обвинувачений не бачила.

- показаннями свідка ОСОБА_18 , яка суду пояснила, що знає потерпілого та обвинуваченого. В ніч з 11 на 12 серпня 2018 року відпочивала в барі «Барбарис». Після 12 години ночі приїхав її чоловік. Через деякий час у чоловіка виник конфлікт із кимось в барі. Охорона вивела усю компанію на вулицю. На вулиці почався конфлікт із охороною. Потім побачила, що потерпілий лежить. Як били потерпілого не бачила. Також пояснила, що потерпілий її не ображав. Про допомогу у обвинуваченого вона не просила.

- показаннями свідка ОСОБА_19 , яка суду пояснила, що працює фельдшером на станції швидкої медичної допомоги.. В ніч з 11 на 12 серпня 2018 року був виклик до бару «Барбарис». На місці перебував потерпілий ОСОБА_2 .. Перевірили тиск, особливих скарг не повідомляв. Був запах алкоголю з ротової порожнини. Видимих тілесних ушкоджень та крові на потерпілому не бачила. Був збентежений, нічого не розповідав. Потерпілого залишили на місці разом із знайомими.

- показаннями свідка ОСОБА_20 , який суду пояснив, що знає потерпілого та обвинуваченого. В ніч з 11 на 12 серпня 2018 року відпочивав в барі «Барбарис». В барі виник конфлікт із іншим відвідувачем. Охорона вивела їх на вулицю, де конфлікт продовжився вже з охороною. Що відбулось із потерпілим не бачив. Бачив як приїхала швидка. Обвинуваченого до цього бачив у барі, він був не сам. Через декілька днів після цього бачив обвинуваченого, який пояснював свої дії тим, що хотів захистити його дружину.

Розглянувши справу, суддя визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.121 КК України та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Цивільний позов потерпілого суддя задовільнив частково і стягнув з обвинуваченого Ігоря на користь потерпілого Микити70 тис гривень в рахунок відшкодування моральної шкоди.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через  Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а обвинуваченим, який перебуває під вартою, - в той же строк з моменту вручення йому копії вироку.

Нагадаємо, після бійки кременчужанин помер у лікарні: суд виніс вирок по справі

Охорона бару «Барбарис» показала вищий пілотаж: подробиці нічного підрізу від очевидців

 

Клим Соколов

*Імена змінено

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися