Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Корм, засоби гігієни та теплі речі: приватний притулок для тварин у Кременчуці отримав підтримку від райорганізації Червоного хреста

25 листопада 2022 09:45

Також очікується допомога чотирилапим улюбленцям ВПО.

Кременчуцька районна організація Червоного хреста вирішила допомогти чотирилапим тваринам, які опинилися у скрутних обставинах через російський наступ в Україні. Нещодавно «Кременчуцька газета» писала про  те, що внутрішньо переміщені особи можуть заповнити анкети та згодом безкоштовно отримати корм для своїх чотирилапих улюбленців.

Днями волонтери організації привезли найпершу допомогу та кошти на потреби тварин до приватного притулку імені Наталії Гребеннікової.

«Ми побачили сюжет по телебаченню, як волонтери Кременчука перевезли з Харкова більше десятка собак, які вижили у тих умовах, в яких вони були. І я до цього часу не можу це забути. Тому ми вирішили з волонтерами приділити більше увагу у цьому напрямку. І тому звернулися і до обласної організації Червоного Хреста, і до людей з проханням допомогти», - коментує голова Кременчуцької районної організації Червоного хреста Світлана Кирилова.

 

Відповідь не забарилася. Спільними зусиллями було зібрано корм, теплі  речі, засоби гігієни для чотирилапих.

 «Мені було дуже приємно і зворушливо, що люди, які приходили до нас отримувати гуманітарну допомогу і коли самі живуть як переселенці – намагалися нам допомогти у цьому питанні. Тому сьогодні ми хочемо пригостити наших улюбленців і  їх зігріти», - розповіла пані Світлана та передала зібрані кошти Наталі Гребенніковій.

 

Після цього було занесено до притулку ящики з кормом та іншими речами. Чотирилапі радо зустрічали волонтерів та журналістів і уже спробували пригощання. Тут, у приватному притулку імені Н.Гребеннікової, окрім безпритульних тварин з Полтавської області, поселилися і 32 тваринки з гарячих точок України. З самого початку повномасштабного вторгнення волонтери притулку активно допомагали прилаштовувати собак та котів з міст активних бойових дій по нових родинах. Відчинили двері і для тих, хто, на жаль, втратив своїх господарів, або кого у скрутних умовах війни громадяни не мали змоги їх утримувати.

«Ми приймали таких чотирилапих переселенців  тоді, коли люди, доїжджаючи до Кременчука, далі не могли їх утримувати, і вони зверталися до нас. Ми забирали і кішок, і собак. Тварин рятували волонтери, ризикуючи своїм життям», - пригадує Н.Гребеннікова.

Серед волонтерів в організації Червоного хреста працюють і переселенці з Харкова Андрій Дзюба та Олександр Васильєв. Вони як ніхто знають, як це - бути відірваним від рідного дому. Родина Олександра, переїхавши до нашого регіону,  взяла до свого дому песика та кота, які втратили попередні родини.

«Я був недавно у своєму районі Харківської області. І словами не передати, яка там зараз обстановка і цим бідним собакам та котикам потрібна допомога», - прокоментував він.

«Також ми приймаємо участь у гранті Міжнародної гуманної спільноти. І  якщо ми зможемо виграти даний грант – ми зможемо більше допомогти тваринам, які були внутрішньо переселені у зв’язку з сьогоднішньою ситуацією в Україні», - розповів старший волонтер  Кременчуцької районної організації Червоного хреста Андрій Дзюба.

Тож після отриманого гранту, із внутрішньо переміщеними особами, які подали заявку на допомогу, сконтактуються волонтери Червоного хреста і узгодять передачу корму.

Нагадаємо, Звезли з гарячих точок: кременчуцький притулок для тварин намагається дати раду 300 собакам та котам

Червоний хрест у Кременчуці планує запустити програму допомоги домашнім улюбленцям.

Червоний хрест передав для Кременчука великі ємкості для зберігання води.

 

 

Ліна Романченко

Фото авторки


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися